Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Call-Girls 24003
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όποιος πει ότι είναι καλά αυτό τον καιρό............ τον ζηλεύω!

Όλο το σύμπαν, κάπως....

Πολύ χαμηλές προσδοκίες λοιπόν και ντουγρού για ανύψωση του ηθικού και ανήθικου στη Μαρία....

....με το ωραίο πρόσωπο που λένε όλοι. Άντε να δούμε τι θα δει ο Μυστήριος τύπος...

Ανοίγει η πόρτα, ψιλοχαμόγελο από ένα ωραίο πρόσωπο αλλά μέχρι εκεί. Καταφανώς αμηχανία εκατέρωθεν και στο 3λεπτο ήμουν στη ντουζιέρα..

Σιγά μη σκεφτώ ότι θα πάει χαράμι... Θετική ενέργεια, όση είχα και ηρωική έξοδος όπου κρεβάτι μεριά με περίμενε ένα γυμνό κορμί σε ωραία πόζα με ένα γλυκό και ζεστό χαμόγελο!

Τα επόμενα 40' είχαν γλυκά και παθιάρικα φιλιά, άπειρα χάδια, βλέμματα πάθους και υπερβολική ηδονή.

Στα σχόλια να επισημάνω τα άκομψα τατουάζ, όχι πολλά αλλά άσχετα. Όχι ιδιαίτερα ενοχλητικά αλλά από αυτά που τα κάνεις για να τα κάνεις. Όχι συμβολικά όχι εμβληματικά...

Το κορμί της χρειάζεται γυμναστική για να "δέσει". Η νιότη δεν κρατάει πολύ...

Δεν διεκδικεί δάφνες στο στοματικό, ούτε θα κάνει πιρουέτες. Θα δοθεί όμως σε αυτόν που θα την περιποιηθεί και θα την σεβαστεί.

Το πήγα χαλαρά γιατί ήθελα γούτσου γούτσου και πέτυχα και τη δική της διάθεση στην ίδια παράμετρο και περάσαμε σούπερ.

Η κάβλα έμεινε σε υψηλά επίπεδα και η συνάντηση πήγε στον αυτόματο με πολλές εναλλαγές και ικανοποίηση και στους δύο.

Καθαρή, συμμετοχική, ευγενική, χαμηλών τόνων, όχι άτσαλη, την οδηγούσα με οδηγούσε και το τέλος ήρθε γλυκά και όμορφα.

Με έσιαξε το κορίτσι και δεν της τό'χα για να είμαι ειλικρινής. Κι εγώ ως gentleman της πρόσφερα ηδονική περιποίηση παλατιού!

Την ικανοποίηση και ευχαρίστηση μου πιστοποίησε με τον καλύτερο τρόπο στο 10λεπτο που σαν πραγματικό ζευγάρι χαϊδευόμαστε και φιλιόμαστε αγκαλιασμένοι και πλέον το πρόσωπό της ακτινοβολούσε ομορφιά και φρεσκάδα!

Φόρεσα κι εγώ το δυνατό μου χαμόγελο και αποχαιρέτησα με καθυστέρηση αφού τα φιλιά δεν τα έληγε κανείς!

Συμπερασματικά δεν είμαι σίγουρος ότι όλοι θα περάσουν τέλεια μαζί της, εδώ φοβήθηκα και για μένα στην αρχή... Διαβάζει όμως το ταίρι της και πιστεύω ότι σε ταιριαστό της πελάτη έχει να δώσει τα καλύτερα.

Σαφώς και θα την ξανάβλεπα - και σίγουρα θα περνούσαμε ακόμη πιο όμορφα - όμως με εξιτάρουν κάποιες νέες αφίξεις γενικότερα και η μπίλια δύσκολα ξανακάθεται στο ίδιο νούμερο και χρώμα.

Φόρτισα λοιπόν μπαταρίες για τη δύσκολη συνέχεια.

Είχα και το απρόοπτο.... Ανεβαίνοντας στη μηχανή να φύγω μια μικρή μέλισσα χώθηκε μες στο μπουφάν μου και τσακ!!!!!!

Αααααααχχχχχχχχχχχχ.........

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.216
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, HoneyVoskos, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού