Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57921
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
*Λοιπόν η περιγραφή_κριτικη του old boy είναι πλήρης κατατοπιστικη...Και διαβάζοντας την εκεί κατέληξα, παρακάμπτοντας ότι άλλο υπάρχει στη σελίδα...Προσκύνημα

Αν δεν είστε λάτρεις του milf νομίζω θα πρέπει να κοιτάξετε κάτι άλλο καθώς είναι κατηγορία τέτοια...Δεν υπάρχει δηλαδή χαρακτηρισμός καυλακι,αλλά καύλα μιλφαρα....Ματάκι

Χρόνια στα στριπ κλαμπ της Αθήνας, ψηλή σχετικά,αδύνατη,πρόσωπο πρόστυχο (υπάρχουν βεβαιως τα σημάδια του χρόνου)με ωραίο χρώμα ματιών όμως και χάρη αιλουροειδους στις κινήσεις της.Ναι!

Παντως η συνολική εικόνα με το ντύσιμο που επιβάλλεται, τα εσώρουχα που πρέπει να φορεθούν και την παρουσία που πρέπει να έχει η βίζιτα δεν αφήνει εύκολα κάποιον ασυγκίνητο.
Αισθητική παρέμβαση θα εντοπίσετε στα βυζιά της αλλά και σε ένα τατουάζ στην κοιλιά της το οποίο μετρά χρόνια.
Επικοινωνιακή,ευχάριστη από την αρχή με ελληνικά και ένα κοκτέιλ ρωσσικων που ακούγοντας το μου θυμίζει θέλεις χορό,κεράσει ποτό και ότι άλλο υπάρχει σαν ανάμνηση από τα στριπ!
Χαρακτήρας που δημιουργεί οικειότητα από τα πρώτα λεπτά...

Με το καλησπέρα τα γλωσσοφιλα,η εμπειρία φαίνεται στο να ετοιμάσει τον εκάστοτε παρτενέρ...Βέβαια δεν έχει έρθει μόνο για αυτά αλλά και για πολλά άλλα που τα ξετυλίγει στην πορεία...ΝτροπήΓλώσσα
Παραμένει με κάλτσες και ένα διχτωτο μαύρο κατά το επόμενο στάδιο...Νομίζω η προϋπηρεσία φαίνεται σε πολλά στάδια της συνάντησης...Η εξοικείωση της με το πέος και τα γύρω γύρω του είναι μεγαλύτερη από το να ρουφάει βότκα με καλαμάκι...Γλώσσα
Στο σεξ το ζει και συμμετέχει στο έπακρο.Οι ανάσες της η ενέργεια της όλα με τόσο αληθινό τρόπο που νομίζεις ότι είναι στο φυσικό της περιβάλλον...

Πέρασε μια ώρα εξαιρετικά γρήγορα, άλλωστε εκεί κρίνεται το ραντεβού αν φαίνεται πως δε περνά η ώρα τότε δε κάναμε κάτι...

Εσώρουχα στο πάτωμα ρούχα πεταμένα από εδώ κι από εκεί και ένα σοσιαλ με πάρα πολύ γέλιο...
Αυτή ήταν λοιπόν η Πάμελα και όποιος έχει τάση σε μιλφαρες νομίζω πρέπει να την δει..!Κουλ

Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
738
Likes:
51.937
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, company of heroes tho, olddog και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2021
Κώλο? Έδινε αλλά τώρα όχι?

Π
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1