Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μέσα στο καταλογακι με τις μουνες το διάλεξα το πιπινι...Ήθελα αυτό η τη Γιασμίνα το άλλο γλυφιτζουρι...Αλλά ηταν πιασμένο από άλλους σαν και μένα πιπινοφαγους...
Οπότε πήρα την Teddy...Πιπινι για τα δόντια μου ότι πρέπει με το καλημέρα γούτσου γούτσου γλώσσα έξω και γαλλικό φιλί!Ανοίγω πόρτα και φιλιομασταν κάνα δεκάλεπτο...Ξέχασα ότι είχα κάνει παραγγελιά call girl...Νόμιζα ότι μπήκε η σχέση μου...Της τράβηξα τα ρούχα όλα στο πάτωμα...Την εγλυφα και έδινε ρεσιτάλ ερμηνείας...Όσο φέρνω στο νου μου το γλυφομουνο και το πώς έπαιζε μου σηκώνεται...!Η πίπα της δεν υπάρχει...Γλείφει αρχιδια με μανία και μετά ριχνει μια βαθιά λαρυγγωτη πίπα!Την έχυσα φυσικά και τα ρουφήξε όλα.Χαλαρα και ήσυχα λίγο μασάζ να στανιαρω και ξανά πουτσογλυφαδα...
Ήρθα στα ίσια μου έβαλα καποτα και πελεκις του πούτσου...Πολλές στάσεις γιατί είχα χύσει και μια φορά και άργησα λίγο αλλά κανένα ίχνος βαρεμάρας όρεξη για πουτσο η μικρή...
Τελείωμα στο στόμα της ξανά και γυάλισμα του εργαλείου...Κάναμε λίγο χαβαλε ντύθηκε και τη κοπανησε.Λοιπον το μικρό αξίζει δεν το περίμενα αλλά έφυγα και δεν ένιωθα τα πόδια μου...Πολύ καλό!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 26, 2021
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, HoneyVoskos, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού