Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Call-Girls 10468
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου είχε κάνει το κλικ η Sia με το που ήρθε και την έκλεισα πριν ανέβουν οι κριτικές.Παρομοια εμπειρία με τον Gpd είχα κιεγω με την κοπέλα φορούσε ίδια ρούχα και εσώρουχο πολύ γλυκιά συνέχεια με το χαμόγελο στα χείλη καθαρά ευρωπαϊκά αγγλικά(μισή λιθουανη ζει μόνιμα στο βιλνιους)για το σώμα τα έχουν πει εγώ θα συμφωνήσω πάλι με Gpd δεν αφήνει δάχτυλα δεν παίρνει πρωτοβουλίες κάνει πιπα καλή διαρκείας γλύφει μπάλες με προτροπή μου.Φιλια λίγα στην αρχή μετά πιο πολλά χωρίς γλώσσα.Στο σεξ αντέχει αλλά όντως δεν παίρνει πρωτοβουλίες και γενικά δεν έβγαλε πάθος κάποιες τυπικές κραυγουλες και γενικά στυλ παθητικο αφου πλήρωσες πήδα με.Σκαμπιλακια στον κωλο αντέχει και γενικά ενώ είναι όμορφη και γλυκιά δεν έχει αυτή την "πουτανια" την προστυχιά που θα σε ερεθισει έχει αυτό το αματουρικο άπειρο στυλ δείχνει ότι κάνει αυτή την δουλειά πρόσφατα απλά και μόνο για τα χρήματα δεν το συνδυάζει με σεξουαλικο πάθος και όρεξη για σεξ όπως άλλες.Σαν χαρακτήρας πάντως ήταν πολύ ενδιαφέρουσα γιαυτο την κράτησα μιάμιση ώρα έχει ποιότητα μπορείς να μιλήσεις για τα πάντα μαζί της και ναι τραγουδα και έχει και δικό της τραγούδι σε ρωσική ψηφιακή πλατφόρμα.Το γλυκό χαμόγελο της όλα τα λεφτά το έβγαζε αβίαστα σε κάθε κουβέντα.
Σαυτην την συνάντηση κέρδισε η επικοινωνία και όχι το σεξ αλλά ήταν τίμια οπότε δεν κλαίω τα ευρώ μου.Κανει ντουέτο λεσβιακο με Lila από Glamour για όσους ενδιαφέρονται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Limperatore XXI, hornyasfuck, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού