Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...μεσημέρι ανέβηκαν οι photo τις κοπέλας στο νήμα του YourAngels...και μιας και είχα διάθεση...κατευθείαν τηλέφωνο στην Νικόλ για ένα στα γρήγορα...
...μπήκε το καβλάκι χαμογελαστό και ορεξάτο...και μου λέει "σε ξέρω...έχουμε ξαναβρεθεί"...Χμμμ;Χμμμ;...
...μένω μαλάκας για λίγο...αλλά προσπαθούσα να το κρύψω...Εμμμμ
...στην αρχή νόμιζα ότι κάποιο λάθος έκανε η κοπέλα...αλλά όταν μου έδειξε ότι θυμάται details...άρχισα να πιστεύω ότι απέκτησα Αλτσχάιμερ... Χμμμ;...
...τελικά είχε δίκιο...
...την είχα γνωρίσει σαν ανεξάρτητη...είχα περάσει καλά...και υπήρξαν 3 συναντήσεις τότε...απλά στην πορεία άλλαξε look...αδυνάτισε λίγο...με αποτέλεσμα να μην την θυμηθώ...
...μελαχρινό καβλάκι τσέπης λοιπόν...με ωραίες αναλογίες...και κωλαράκι χούφτας που χαίρεσαι να το ζουλάς...Ματάκι
...λόγω της μεταξύ μας "προυπηρεσίας" υπήρξε από την αρχή "χημεία"...και όλα εξελίχθηκαν σε GFE ρυθμούς...
...φιλιά με γλώσσα...πίπα καλή...χωρίς να λαμβάνει πρωτοβουλίες...(επειδή ακολουθούσε τους ρυθμούς μου)...
...δεν έχω πολλά να προσφέρω προς ενημέρωση σας...γιατί φοβάμαι πως λόγω των προηγούμενων συναντήσεων μας θα δημιουργήσω προσδοκίες και θα παραπλανήσω...
...σε κάθε περίπτωση όμως...είναι μια ευγενική κοπέλα...χωρίς υφάκι...που προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις καλά...χωρίς μα και μου...
...θα την ξαναέβλεπα...αν στο μέλλον είμαι σε φάση που δεν θέλω να κάνω κασκαντεριλίκι...και θέλω κάτι σίγουρο που θα με ισιώσει...
...βαθμολογίες οι ανώτερες που μου επιτρέπει το σύστημα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Tony Montana141079, bourdeliaris82, delipas και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2021
Φιλε γραφεις 120€ ενω στο σαιτ λεει 140€. Τι ισχυει;
25 Ιανουαρίου, 2021
Ρωτα την Νικόλ φίλε...αυτή κάνει κουμάντο...
W
WHATABOUTFUCK
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2