Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 105 10
Call-Girls 320506
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είπα να δοκιμάσω τη Sienna γιατί τα κορίτσια στο γραφείο με ενημέρωσαν ότι σήμερα σταματάει, δουλεύει τελευταία μέρα. Και ήμουν περίεργος... και τι καλά που έκανα. Έρχεται σπίτι μου βράδυ. Με μαύρα εφαρμοστά δερμάτινα. Κορμί σουπερ στεγνό, βυζάκι μικρό χαριτωμένο, πρόσωπο απλά ΟΚ, καμία σχέση με φωτογραφίες, ματάρες.

Καπνίζει ένα icos αφου με ρωτησε αν ειναι ΟΚ, 3-4 λεπτα κουβεντα και μου λεει να πάει μπάνιο. Μπαίνει. βγαίνει, έρχεται στο κρεββάτι. Ξεκινάμε αγκαλιές και φιλιά στο στόμα με γλώσσα, χάδια. Ξαφνικά με σταματάει και αρχίζει να μου γλείφει το κορμί. Και ξεκινάει μια πιπάρα που δε μου εχουν ξαναπάρει. Τις μπάλες μου τις παπάριασε. Πίπα από άλλον πλανήτη. Πολύ αισθησιακή και με διάβαζε τι ήθελα. Πολλή ώρα.. έδινε πόνο τουρλώνοντας την κωλάρα της ενώ με έγλειφε. Μου φοράει με το στόμα προφυλακτικό... εναλλαγές στάσεων με πολύ καλά στησίματα, δεν έκλεβε πουθενά για διείσδυση, μόνο σάλιο έβαλε, αντέχει πόνο και δύναμη στο σεξ όσο θες. Με σταματάει σεμ ια φαση και μου παιρνιε πιπαρα άλλα 10 λεπτα... αποθεωση.

Μετα παλι προφυλακτικο, ξεσκισμα, πάλι γλείψιμο, κατάθεση στην πλάτη της με θέα την κωλάρα της ενώ μου έγλειφε τα αρχίδια. ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ πραγματικά.

15 λεπτά απέμειναν, μου εκανε μασαζ δυνατό χωρις ιδιαιτερη τεχνικη, πολυ καλο σοσιαλ, γελασαμε. Οταν επιστρεψει λογικα θα την ξαναπροτιμησω. ΣΤο πρόγραμμα πραγματικα με τετοια πιπα παρα μα παρα πολυ δυνατη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 13, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, alpula, protaris2018 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2021
Μάγκα μου εγώ την είδα τυχαία στο ασανσέρ και μου άρεσε πολύ.
Πρέπει να έχει ωραίο σώμα αλλά και στο πρόσωπο δεν είναι άσχημη.
Αν δεν φύγει θα είναι η επόμενη που θα συναντήσω.
Σκέτο τσοντό-καυλάκι .
Βέβαια αυτό:- "κατάθεση στην πλάτη της με θέα την κωλάρα της ενώ μου έγλειφε τα αρχίδια" δεν πολύ κατάλαβα πως μπορεί να γίνει εκτός και αν είναι τιραμόλα ...
16 Ιανουαρίου, 2021
Σου αρέσει να με γαμάς... και να σου γλείφω την πλάτη;;
Χμμμ;
Δηλαδή ρε κολλητέ, πως το έκανες αυτο;; ...κατάθεση στην πλάτη της με θέα την κωλάρα της ενώ μου έγλειφε τα αρχίδια...
Χμμμ;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
16 Ιανουαρίου, 2021
Iβάν... (καλοπροαίρετα)...πως γίνεται να χύνεις στην πλάτη μια γυναίκα κ να σου γλείφει τ'αρχίδια? Προσπαθω να φανταστώ την στάση κ δεν μπορώ! Κεφάλι σε τοίχο! Ναι!

16 Ιανουαρίου, 2021
"κατάθεση στην πλάτη της με θέα την κωλάρα της ενώ μου έγλειφε τα αρχίδια". Πως γίνεται αυτό;
16 Ιανουαρίου, 2021
ρε ολοι το ίδιο ρωτήσαμε? ωρε μπράβο.... να βγούμε να γνωριστούμε παιδιά!! Προσκύνημα
16 Ιανουαρίου, 2021
Την στάση που περιγράφεις "κατάθεση στην πλάτη της με θέα την κωλάρα της ενώ μου έγλειφε τα αρχίδια" προσπαθούμε απο χθες να την καταλάβουμε εγώ και αρκετοί συναθλητές και άκρη ΔΕΝ βγάζουμε.
η έγραψες μαλακία η όλοι εμείς είμαστε μαλάκες
17 Ιανουαρίου, 2021
Παιδιά καινούργια στάση: ¨Φαντομάς¨ Γλώσσα Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
17 Ιανουαρίου, 2021
Γιατι τοση απορία ρε τύποι?
Μια χαρα γίνεται.
Αυτη ειναι στα τεσσερα με προσωπο προς τ' αρχιδια κι αυτος γονατιστος τα βγαζει στην πλατη, βλεποντας και τον κωλο της μπροστα.
Πολλη φαντασια θελει?
review reaction 1 samis11
17 Ιανουαρίου, 2021
Χαχαχα, είχα την ίδια απορία με τους συναδέλφους, μιλάμε για το απόγειο της ευλυγισίας !
18 Ιανουαρίου, 2021
Πώς δε γίνεται. Γερο-μύστης Θα τα τίναξε ψηλά σα το Peter North. Παίζει να 'ναι και μακρυπούτσης.

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2