Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου. Ημερομηνία ενδεικτικά πριν τις γιορτές! Ωραίο σώμα η μικρή... Μπήκε ορεξατη .. αλλά πριν το πρωτο γυρο.. άρχισε τα μα και μη... οχι φιλακια λέει... κουνωντας το δάχτυλο.. Λολ.. Υπομονή λέω διότι η κωλ.. άρα της μ άρεσε!! Με εκείνα και με τ αλλά της τα... έδωσα μια φορά... Δεν μπορώ να καταλάβω όμως τι είναι αυτό το καινουριο... λέμε ότι τα κανουν και μετά το γυρνάνε.... x. Καλη χρονια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 22, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
358
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Le Blanc, hornyasfuck και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2021
τα βυζια ειναι φυσικα συναγωνιστη;
10 Ιανουαρίου, 2021
Της γυρεψες κωλο και αρνήθηκε?
(αυτό εννοείς? Χμμμ; )
10 Ιανουαρίου, 2021
Στο κρεβάτι πώς ήταν? Πες μας δυο πράγματα
review reaction 1 STAVROS6969
10 Ιανουαρίου, 2021
Τελικά έχει απόλυτο δίκιο ένας φίλος τρελαμενος έτοιμος για όλα τα ενδεχόμενα λοιπόν μου έλεγε ότι με τα γραφεία αυτά πρέπει να διαπραγματεύεται λες και θα αγοράσεις οικόπεδο νόμιζα ότι ήταν υπερβολικός και μου εξηγούσε ότι όταν καλείται στο γραφείο πρέπει να βάζετε ως όρο και να σας βεβαιώνουν ότι η κοπέλα κάνει όντως αυτά που λέει στην σελίδα επίσης ότι είναι η κοπέλα στις φωτογραφίες επίσης με το που έρχεται η κοπέλα δωμάτιο πριν δώσει τα φράγκα ρωτάει αν κάνει όσα λέει αλλιώς δεν υπάρχει περίπτωση να προχωρήσει μιλάμε για πολλά φράγκα που κανένας δεν βρίσκει πεταμένα.
Δυστυχώς παίζει πολύ μουφα και πρέπει να είμαστε προσεκτικοί
11 Ιανουαρίου, 2021
Βυζαρα!!!
11 Ιανουαρίου, 2021
από τα φιλιά κολλάς, από το σπέρμα όχι;
τεσπα...τι να πει κανείς.

γράψε μας για την απόδοση όμως ρε παίκτη κάτι, άξιζε;
11 Ιανουαρίου, 2021
Το στήθος έτσι μεγάλο, στητό κα φυσικό όπως δείχνουν οι φωτογραφές?
A
alpula
11 Ιανουαρίου, 2021
Κρίμα γιατί μου είχε κάνει εντύπωση η τύπισσα και σχεδιάζα να την δω μετά την καραντίνα
12 Ιανουαρίου, 2021
Να συμφωνήσω ότι και εμένα με ενοχλεί όταν γράφουν ολόκληρο κατάλογο με υπηρεσίες που... τελικά ΔΕΝ προσφέρουν! Τα χρήματα είναι πάρα πολλά για τέτοιες φόλες ρε παίδες, κάποιοι θέλουν οπωσδήποτε φιλιά(όπως εγώ), άλλος το ένα άλλος το άλλο, γούστα είναι αυτά, αλλά να το ανακαλύπτεις εκ των υστέρων;;; Αυτό συμβαίνει συχνά τελευταία, δεν ξέρεις τι και πώς.
12 Ιανουαρίου, 2021
Απο το τροπο που προωθητε το πρακτορειο λογικο ειναι να υπαρχει κ παραπληροφορηση αλλα επειδη ειναι κ εποχες Covid λογικο να μην θελουν. Επισης η κοπελα μου θυμιζει απο το σωμα μια κοπελα απο την Αλβανια που δηλωνε χορευτρια ωραιο στηθος αλλα οχι κατι τρελο σα συνολο.
J
Johnykk
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10