Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 13 10
Call-Girls 29128
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Αλίνα.

Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη, ψιλή με λεπτό σώμα καλοσχηματισμένο, θα μπορούσε να είναι μοντέλο. Ξανθιά με ματαρες και πολύ ωραία χαρακτηριστικά. Είναι πολύ ζέστη σαν άνθρωπος, επικοινωνιακή και φιλική χωρίς όμως σαχλες και υπερβολές που έχω συνάντησει σε άλλες. Είναι πολύ elegande θα έλεγα με μια λέξη.

Το σώμα της είναι ωραίο, μοντελε αδύνατο αλλά όχι skinny, τόσο όσο.. είναι ψηλή με μακριά πόδια ωραίο κωλο και βυζάκια στητα με ωραίες ρόγες. Όλα πάνω της φυσικά, χείλια, στήθος κλπ, λευκή απαλή επιδερμίδα, πεντακάθαρη και χωρίς τατουάζ.

Στα του αγώνα..

Ξεκινήσαμε φιλιά με γλώσσα για ζεσταμα που γίνανε παθιαρικα στη συνέχεια.. ένιωσα το GFE σαν να ήμουν με την καινούργια γκόμενα μου που με γουστάρει φουλ ένα πράγμα. Δεν κλέβει χρόνο και έβγαλε πολύ ενέργεια σε όλη την διάρκεια. Όλα καλά δεν χρειάζεται να μπω σε λεπτομέρειες, η ατμόσφαιρα που δημιουργήθηκε ήταν τέλεια και όλα γίνανε όμορφα και στο σωστό χρόνο. Τελείωμα δύο φορές με ενδιάμεσο μασάζ, την δεύτερη φορά με στοματικό διάρκειας μετά στα τέσσερα σφυροκόπημα και τελείωμα στο στόμα.

Θα την ξανά συναντούσα για την ομορφιά, το πάθος και την ποιότητα που μου έδειξε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
5.108
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Dirty69, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού