Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 10 10
Call-Girls 22911
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά το φιάσκο της ρεμπεκας ήρθε η Lola κοπέλα που είχα ξαναδεί και είχα περάσει πολύ καλά.Στελνω στο γραφείο μου λένε η Λόλα αντέχει θα έχει black jack εγω ανασκουμπωμενος λόγω και της δύσκολης αυτής ημέρας όπου τις πιάνουν τα ψυχολογικά τους.Σκαει η Λόλα και τσουπ μου δίνει ένα κόκκινο κουτάκι.Σοκολατακια και μάλιστα ελβετικά ελα λεω τόσες κοπέλες μόνο εσύ μου έφερες κατι.Ανετη χαρούμενη παρόλο που μου είπε είχε μια δύσκολη ημέρα της λεω κιεγω είχα άλλο ραντεβού πριν δεν πέρασα καλά ελα να σώσουμε την παρτίδα.
Ειχα πει στο γραφείο ξεκινάμε μια ώρα αν πάει καλά θα πάρω άλλη μια.Δεν θα πω πολλά για το σεξ απλά η κοπέλα ήταν αποκάλυψη έβγαλε τέτοιο πάθος και τέτοια ορεξη που ουτε με κοπέλες μου δεν έχω ζήσει.Ατελειωτες αντοχές ιδρώτας 2 σωματα που πάλευαν εκστασιασμενα.Ολο αυτό είχε αποτέλεσμα να την κρατήσω άλλη μια ώρα όπου συνεχίσαμε με αμείωτο πάθος και στο τζακουζι πολυ παιχνιδιάρα γενικα πρόθυμη σε όλα και αυτό το ναζι που έγερνε το κεφάλι της πανω μου και τριβοταν σαν γατούλα καθώς και οι μορφασμοι της ήταν όλα λεφτά.
Μπράβο Λόλα ξέρω ότι διαβάζεις τις κριτικές ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την άψογη συμπεριφορα σου εισαι παράδειγμα προς μίμηση.Χαροσοβα Νοβοβα Γκοντα(καλη και ευτυχισμένη χρονιά στα ρώσικα)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mancunian1986, andronikos3 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2021
Νόβαγια, ὄχι νόβοβα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1