Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 20 10
Call-Girls 20216
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η μαρια ειναι μια κοπελα που ειναι σαφως εμπειρη στην δουλεια(ισως παραπανω αποσο πρεπει) κ την ξερει κ καλα θα ελεγα αλλα το κακο ξεκιναει απο αυτο...1ον παμε στην εμφανηση .ειναι μια απλη κοπελα που θα την δεις τον δρομο κ ιιιισως γυρισεις για να δεις τον κωλο της που οντως ειναι το δυνατο της σημειο κ μαλιστα πολυ σφιχτος.απο κει κ περα ομως σαν προσωπο οκ δεν ειναι ασχημη αλλα δεν την λες κ καμια κουκλαρα .στο σωμα ειναι ελαφρως μπαμπατσικη οποτε για τους λατρες των σκινι μοντελ φαση μακρυα.2ον λεει οτι δινει φιλια με γλωσσα αλλα οχι βαθυ που λεμε κ γενικοτερα το ψιλοαποφευγει(κακο επισης) κ δεν το δινει με παθος τυπου gfe .3ον στο σεξ ειναι μεν δοτικη κ δεν λεει οχι αλλα δειχνει οτι οντως βαριεται πραγμα που ειδα κ σε προηγουμενη κριτικη απο καποιον αλλο φιλο κ εδω ερχομαι στο πρωτο που ανεφερα...μου ειπε οτι εγω ημουν το 10 ραντεβου της κ μαλιστα μετα απο μενα εχει κ αλλα 5.καααατσε ρε μαστορα...καααααατσε ρε γιορ ειντζελσ...χαλαρωστε λιγο.εδω δεν φταιει μονο η κοπελα που φυσικα δεν ειναι πολεμικη μηχανη ανθρωπος ειναι.βαζεις σε μια κοπελα πανω απο 4 5 ραντεβου την ημερα για να κονομησεις οκ.αλλα αυτο δεν γινεται κ σιγουρα θα εχει κ μεγαλη πτωση η κοπελα κ αυτο φαινεται κ μαλιστα πολυ.βαζω μετρια στην συμπεριφορα γραφειου κ μαλιστα θαπρεπε να βαλω κακη μετα απο αυτο που μου ειπε κ η κοπελα για τον αριθμο των ραντεβου διοτι θα επρεπε αφου θελει κοπελες ρομποτ να γαμιουνται ολη μερα να μου πει οτι η κοπελα εχει ηδη πολλα ραντεβου κ ισως να επιλεξω καποια αλλη που δεν θαχει τοσα για ναναι πιο ξεκουραστη.τελος ...δεν καταλαβαινω για ποιον λογο ντρεπονται να πουνε οτι ειναι αλβανιδες που το παιρνεις χαμπαρι απο μακρυα κ οτι δεν ειναι απο καμια μολδαβια .δεν εχω κατι προς θεου με τους ανθρωπους μαλιστα εχω φιλους αλβανους κ ξερω ακριβως πως μιλανε τα ελληνικα οποτε δεν περνανε σε μενα αυτα αλλα γιατιιιι???πες ειμαι αλβανιδα κ εσυ κ το γραφειο τι μου λες μολδαβια πραγματικα δεν το καταλαβαινω κ μου χει συμβει πολλες φορες κ μαυτο το γραφειο κ με αλλα.αυτα απο μενα καλη συνεχεια σε ολους κ καλη χρονια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, TOMCRUISE, alpula και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού