Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Call-Girls 28184
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους με υγεία!

Όπως λέει και ο τίτλος: Ρώσικος τυφώνας!!!

Κατόπιν άψογης συνεννόησης με την Νικόλ για ακόμα μια φορά, συνάντηση στο γνωστό ξενοδοχείο όπου με υποδέχεται το κορίτσι με ένα πανέμορφο χαμόγελο! Αφου κάνω το ντουζάκι μου, ξαπλώνουμε στο κρεβάτι όπου ξεκινάμε ήρεμα ένα πανέμορφο και ερωτικό χαμούρεμα. Απο την μια στιγμή στην άλλη και μόλις έχω γίνει κάγκελο, η Μελάνια μεταμορφώνεται σε δαίμονα και ανεβαίνει απο πάνω μου όπου αρχίζει βαθιά φιλιά κτλ. Με τα πολλά μου φοράει προφυλακτικό και επι της ουσίας με πηδάει καθώς δεν μου άφησε περιθώρια ούτε κιχ να πώ!! 2 αλλαγές στάσεων όπου πόσο να αντέξει κάποιος στην θέα του ομορφότερου κώλου στην ιστορία και τελειώνω μέσα της!

Ντουζάκι και χαλάρωση για να ηρεμίσω! Αφού τα λέμε λίγο (μέτρια πρός καλά αγγλικά) δεν εχουν περάσει 10 λεπτά, τον πέρνει στο στόμα της και αρχίζει πίπα προκειμένου να περάσουμε στον 2ο γύρο. Της εξηγώ ότι θα χρειαστώ λίγο παραπάνω χρόνο καθώς δεν είμαι πλέον 22 χρονών και μου λεεί: It's ok, I will suck it until you are!! Μην τα πολυλογώ η κοπέλα με πίπωνε κανα 15λεπτο προσπαθώντας να με ανεβάσει όπου και τα κατάφερε. Πέρασμα προφυλακτικού και 2ος γύρος σχετικά γρήγορος καθώς μου τελείωνε ο χρόνος.

Αποχώρηση με τις καλύτερες αναμνήσεις. Το σώμα της μάγκες είναι απίστευτα τέλειο (25 χρονών, κάθε μέρα γυμναστήριο και παίζει και badminton).

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
339
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Weruloa, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2020
Βαθμολογία μέχρι 7 μπορείς να βάλεις;
30 Δεκεμβρίου, 2020
Ναί!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2