Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...αντικρουόμενες οι κριτικές για την Alisa...και αυτό με έκανε να είμαι επιφυλακτικός...
...από τις λίγες φορές που ζήτησα incall...για να είμαι έτοιμος να βάλω μπροστά το plan B αν δεν μου αρέσει κάτι...

...δεν χρειάστηκε...

...επίσκεψη σε μικρό αλλά όμορφο δωμάτιο ξενοδοχείου στην Συγγρού...
...υποδοχή με μαύρα εσώρουχα και γόβες...όπως αυτά που φοράει στην photo που είναι ξαπλωμένη στο γραφείο...
...χτένισμα και μακιγιάζ όπως ακριβώς την βλέπετε στην 10η photo...
...σε καμία περίπτωση δεν είναι 1.70 όπως αναγράφει στο profile της...αλλά το σώμα της είναι αρμονικό...όπως στις photo...
...δεν έχει ανοιχτόχρωμο δέρμα...οπότε να αφαιρέσετε την λάμψη των photo από την φαντασία σας...ξέρετε...
...το χαμόγελο της είναι όμορφο...λάθος που δεν το τονίζει περισσότερο στις photo...
...δεν έχει πειράξει το σώμα της με προσθετικές...ούτε είδα κάποιο tattoo...

...είσοδος...χαμόγελο...και επιφανειακό φιλί καλωσορίσματος...
...προσέχτε το χαλάκι που βρίσκεται μεταξύ του μπάνιου και του κρεβατιού...γλυστράει άσχημα...Μεγάλο χαμόγελο
...βγαίνοντας από το μπάνιο με ρώτησε αν θέλω παντόφλες...
..."I have everything I need" της απάντησα αγκαλιάζοντας την...Ματάκι
...ακολούθησαν αισθησιακά φιλιά με γλωσσίτσα...pure GFE...με προδέρμ και αγάπη μόνο...
...μετά το σπατουλάρισμα μου...είχαμε στοματικό χωρίς χέρι...ενυδάτωση της γύρω περιοχής...αποτυχημένη προσπάθεια της να φτάσει το χέρι της στα προφυλακτικά!...και δεύτερος γύρος από σπατουλαριστό...που την έκανε να αγριέψει λίγο...να πετάξει τις γόβες...να αρπάξει ένα προφυλακτικό...να μου το περάσει...και να ξεκινήσει τα βαθιά καθίσματα...
...υπήρξαν κάτι "δηλώσεις" πάνω στην κάβλα της στιγμής...αλλά κανείς δεν έδωσε σημασία...ήταν ιδιαίτερα χαμηλής όχλησης!!...ΜατάκιΜατάκι...
...τελείωμα στο στόμα...χωρίς μα και μου...χωρίς βιασύνη να ξεφορτωθεί τα παιδιά μου...οπότε κομπλέ...
...δεύτερος γύρος δεν έπαιξε...κατά πάγια επιλογή μου...
...χαλαρό social...χαμηλόφωνο...από ήπιων τόνων κορίτσι...
...θα την συναντούσα και για δεύτερη φορά...αν ξανάρθει στο μέλλον...

...σε γενικές γραμμές...εκτιμώ ότι οι αγαπούληδες θα περάσουν πολύ καλά...
...δεν νομίζω ότι θα συμβεί το ίδιο για απαιτητικούς χύστες...ιδιαίτερα αν είναι προικισμένοι!!...Ματάκι
...βαθμολογίες οι ανώτερες που μου επιτρέπει το σύστημα...στο πρόσωπο θα έβαζα 7,5...στα υπόλοιπα 8...

...p.s. το γραφείο με εξυπηρέτησε σε παραπάνω από όσα του ζήτησα...παρόλο που επικοινωνούσα μαζί τους μόνο με sms...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 28, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Tony Montana141079, bourdeliaris82, delipas και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού