Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ηρθε καθυστερημενη 20 λεπτα με υφος χιλιων καρδιναλιων και το πρωτο πραγμα που ζητησε ηταν τα χρηματα!!!
Ντυμενη στην τριχα..Περπατημα εμπειρης γκομενας που ξερει τι θελει και τουπε φουλ.
Αραξε καναπε κι αρχισε συζητηση, ζητησε κρασι ( δεν ειχα ), μου την ειπε κιολας...
Ηταν κουρασμενη, ισως λιγο πιωμενη και προσπαθουσε να κερδισει χρονο

Μετα απο περιπου 20 λεπτα που εστελνε μηνυματα στο πρακτορειο, καπνιζε το ηλεκτρονικο της και που ρωτουσε ο,τι μαλακια ηθελε, μπηκε μπανιο κι ετοιμαστηκε.
Τι κανεις εδω της λεω και γιατι επελεξες αυτη τη δουλεια ?? Μ'αρεσει η Ελλαδα και θελω γρηγορο χρημα.

Ηδη ηξερα οτι ηταν αποτυχια...

Εκατσε κρεβατι με πετσετα, ωραιο σωμα, ωραιο βυζι, καλο προσωπο.Αρχισαμε τα φιλια, εβαζε γλωσσα αλλα πολυ λιγο. Γιατι δε σου αρεσει να φιλας, της λεω? Προτιμω λεει να φιλιεμαι με το αγορι μου.

Αρχισε μετα μια αξιολογη πιπα, αλλα ειχα ξενερωσει τοσο πολυ, που μου ημισηκωθηκε. Να βαλουμε προφυλακτικο λεει.Αφου της λεω δεν εχει σηκωθει...

Εβαλε προφυλακτικο, αρχισαμε εκει λιγα πραγματα, εδειξε να ψιλοαντεχει...

Ξαναεβγαλα το προφυλακτικο γιατι δε μου ειχε σηκωθει, αρχισε παλι πιπα και μετα απο 5 λεπτα μου λεει, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ

Επεσε πανω μου κ την πηρε ο υπνος

Δε μιλησα γιατι πανω απ'ολα ειμαι ανθρωπος και δε βλεπω τις πουτανες ως ζωα, αλλα ως ανθρωπους

Κοιμηθηκε μεχρι το τελος του ραντεβου κι εφυγε

Τ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 missak 43, TOMCRUISE, james034 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2020
"Τι κανεις εδω της λεω και γιατι επελεξες αυτη τη δουλεια ??"

...Κ Λ Α Ι Ω ! ! ! !...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, paparovicz
28 Δεκεμβρίου, 2020
Κρίμα που είχες τέτοια κακή εμπειρία συνάδελφε.
Και εγώ δείχνω κατανόηση φίλε, και το έχω αναφέρει σε άλλη κριτική, αλλά είναι και αρκετά τα χρήματα για φολες τέτοιες.

Τελευταία το έριξα στις ανεξάρτητες και στα μασάζ-με-ολα, προσωπικά, γιατί βρίσκω την ζωντάνια και το πάθος που αναζητώ(έχω βαρεθεί να πληρώνω ένα σκασμο χρήματα χωρίς φιλιά, παθιαρικα φιλιά), είναι οικονομικότερο (σίγουρα δεν είναι τα αστέρια των γραφείων, αλλά υπάρχουν αξιόλογες περιπτώσεις χωρίς να είναι... παγοκολονες) , έχω βρει κάποια στανταρακια που μου ταιριάζουν, μέσα στις διάφορες φολες βέβαια.
28 Δεκεμβρίου, 2020
Tι ώρα ήταν το ραντεβού αδερφέ ?
28 Δεκεμβρίου, 2020
Η κοπέλα ήταν μαζί μου χθες το απόγευμα, περάσαμε πολύ καλά αλλά ανοίξαμε ένα κόκκινο Παυλίδη και το τιμήσαμε όπως έπρεπε.
29 Δεκεμβρίου, 2020
Γελάω....πολύ κρίμα...
29 Δεκεμβρίου, 2020
Γιατί τραγική;Οι προμότορες του πρακτορείου της μοίρασαν αφειδώς 8άρια,9άρια και 10άρια....
29 Δεκεμβρίου, 2020
Πω πω ρε φίλε φιάσκο !
Πάντως φέρθηκες σαν κύριος και μπράβο αλλά κρίμα για την ξενέρα (ειδικά αν έχεις τέτοιο κορμί δίπλα και κοιμάται) και βέβαια για τα φράγκα....
29 Δεκεμβρίου, 2020
Πρέπει νά'ναι ἀπ' τὶς χειρότερες ἐμπειρίες ποὺ ἔχω διαβάσει... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 TOMCRUISE
29 Δεκεμβρίου, 2020
Money MouthMoney MouthMoney Mouth δεν ξερω αν πρεπει να γελασω η να στεναχωρηθώ για την εμπειρια σου τυπε Χμμμ;
29 Δεκεμβρίου, 2020
απο τη μια τη λυπηθηκα γιατι ηταν πτωμα, φαινοταν απο την αρχη αλλα και μετα μου ειπε οτι τα ωραρια ειναι εξοντωτικα και το καταλαβαινω.Αμα κοιμασαι καθε μερα στις 4-5 τα ξημερωματα, πώς να κανεις υπνο της προκοπης??
Απο την αλλη ομως, αμα εισαι κουρασμενη, κατσε στο ξενοδοχειο σου και κοιμησου..'
Δε θα σχολιασω τη τηλεφωνητρια, ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΙΟΛΑ
I
ironmaiden123
20 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2