Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.0 1 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 8819
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ζήτησα την εικονιζόμενη κοπέλα που υποτείθεται ήταν Ελληνίδα ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΒΑΝΙΚΑ μου ήρθε ενα Αλβανάκι 25 χρονών με έντονα σημάδια στην κοιλιά
Έδωσα μπροστά το μπικικίνι μπάς και πάρει μπρός το μοτέρ αλλά ΔΕΝ αφού χρέωσε έξτρα τον κώλο +30 φορές για κάθε 5 λεπτά που έμπαινα σε στάση γαιδούρι με λουμπάγκο λέω κάθε 5 λεπτα ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ
Δεν ξέρω πως είναι η Ελπίδα από τις φωτογραφίες αλλά η ΔΟΜΝΑ που μου στείλανε ήταν ΜΑΚΡΑΝ Η ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟΠΛΗΡΩΜΕΝΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ που εχω πληρώσει ποτέ ...
ΑΚΟΜΑ ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 25, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 claimain, cabc13, @.Dod0s και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2020
Βρε συναγωνιστή, σε χρέωσε 3 φορές από +30€ για πρωκτικό; Στην τιμή της βλέπω είναι στα 140€ τα 90' που έχουν σε όλες προσφορά και εσύ πλήρωσες 230€. Γιατί τέτοια χρέωση;;; Την έχυσες τρεις φορές και ζήταγε επιπλέον κάθε φορά, ή κουραζόταν η κορασίδα ζητούσε διάλειμμα και έπειτα σε ξαναχρέωνε για πρωκτικό; Από περιέργεια ρωτάω.
Αυτό με τις ψεύτικες φωτογραφίες σε κάποιες κοπέλες, είναι ενοχλητικό γενικά, και δεν αναφέρομαι μόνο στο συγκεκριμένο γραφείο αλλά συνολικά.
Το έχω απορία όμως: αυτό ισχύει για τις περισσότερες κοπέλες και γραφεία με το πρωκτικό, χρεώνουν με τις φορές και όχι με τη συνάντηση; Αν προσφέρεται, συνήθως παίρνω πρωκτικό στον δεύτερο γύρο, και έτσι δεν έχω άποψη αν το χρεώνουν με την κάθε ξεχωριστή φορά.
26 Δεκεμβρίου, 2020
Με εσωσες.....
Δεν νοειτε αλλη κοπελα να παραγγελνεις κι αλλη να σου στελνουν.
27 Δεκεμβρίου, 2020
Ειναι γνωστό γραφείο για τις μαλακίες του, ίσως για μένα το δεύτερο χειρότερο στην Αθήνα
27 Δεκεμβρίου, 2020
Καλα να πάθετε μαλακες
Έχετε κάνει μάγκες όλα τα αλβανα κ τους νταβαδες τους
27 Δεκεμβρίου, 2020
Απαράδεκτη τιμολογιακή πολιτική... αλλά όταν βλέπεις στο site του γραφείου στην super duper προσφορά Μαλακία της μιάμισης ώρας να γράφει δίπλα σε παρένθεση 2 εκτονώσεις + 2 ελεύθερα στοματικά !! πρέπει να πονηρευτείς ότι το έχτρα θα πέσει σύννεφο και θα πηγαίνει με το τεμάχιο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! και σαν κερασάκι στην τούρτα θα έχεις να αντιμετωπίσεις και την κουτοπονηριά της κάθε κοπέλας.
27 Δεκεμβρίου, 2020
χυστη με εσωσες γιατι σκεφτομουν να το δοκιμαζα...
28 Δεκεμβρίου, 2020
Τα έξτρα πληρώνονται μια φορά!! Σε 4 ώρες ραντεβού θα πληρωθεί απο μια φορά ότι έξτρα αναγράφεται και κάνεις!! Απο εκεί και πέρα όπου σε βρουν σε πιάνουν, και ευθύνη έχει και το γραφείο που επιτρέπει στα κορίτσια να έχουν τέτοιες στρατηγικές!! Πολιτική καλών γραφείων είναι τα κορίτσια να ζητάνε στο τέλος τα χρήματα!!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
29 Δεκεμβρίου, 2020
τα κανει αυτά το adultclub ...άλλη βλέπεις άλλη στελνουν μακρυα
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8