Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα γαμησει τη Νάνσυ μια μελαχρινή μέτριοτητα πριν μήνες αλλά γουσταρα που ήθελε την κατεύθυνση στο γαμησι...ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Πάλι μου ξύπνησε αυτό το ένστικτο να σκίσω ένα φρέσκο φρέσκο καυλακι...Οι επιλογές δεν ήταν και πολλές.... Έμιλυ γιατί τα reviews λίγο πολύ μου έδειχναν με το κωλοδάχτυλο στραμμένο σε αυτό το μουνι...Γλώσσα
Εύκολο κλείσιμο με δύο μηνύματα και άλλο ένα για το room...Η ώρα κοντά στα μεσάνυχτα αλλά δεν έδειξε κούραση αντιθέτως προσπαθούσε να μιλήσει με λίγη δυσκολία...Δε πειράζει μίλησε στη πουτσα μου μια χαρά!!!!Την πήρε όσο πιο βαθιά γίνεται...Εντάξει μην περιμένετε λαρυγγωτη αλλά μια χαρά το πήγε....Έτρεμαν τα πόδια μου...Μετά ήθελα αυτο το νεανικό μουνι να το πάρω στο στόμα μου και το πέθανα στη σπάτουλα...Πολύ καλό πρόγραμμα που όπως ξεκίνησε με τέτοια πουτσογλυφαδα ΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωτα Ασάλιωταολοκληρώθηκε με το κυρίως πιάτο σε πολλές στάσεις σε όλα τα σημεία του κρεβατιού!!!Τελείωμα πάνω της φυσικά...Μετα το χύσιμο δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου...ΕμμμμΕμμμμ
Buda

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, old boy και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού