Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Call-Girls 43093
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κatrin λοιπόν...
Μου άρεσαν οι photo...αλλά δίσταζα...
Τον τελευταίο καιρό έχω παραξενέψει...δεν ανέχομαι τις φόλες με τίποτα...
Θέλω να πάω και να περάσω καλά...πολύ καλά...
Αν μου κάτσει κάτι στραβά στην αρχή...στραβώνω και τον πούλο...με την μία...κιας έχω πληρώσει δωμάτιο...
Η Κατρίν δεν είχε κριτικές...και δεν ήθελα να ρισκάρω...οπότε περίμενα κάποιον συναθλητή...
Ευτυχώς που έγραψε ο Gauguin...γιατί αν έγραφε κανένας KOST74 δεν θα πίστευα τίποτα...για ευνόητους λόγους...

Μήνυμα στο γραφείο λοιπόν...και συνάντηση στον Bill...
Το κορίτσι είναι όπως στις photo...ουδεμία επεξεργασία...
Διάθεση στο full...κάβλες στο full...και τρυπούλες για γλύψιμο μέχρι να πάθεις αφυδάτωση...
Άσπρο δέρμα...γυμνασμένο σώμα...(φαίνεται και στις photo)...χωρίς ατέλειες...
Μικροκαμωμένο καβλάκι που θα σας ανανεώσει με τα σκέρτσα της...την ενέργεια της...και την δοτικότητα της...
Στο 60λεπτο χτύπησα μία γερή τζούρα από τους χυμούς της και στάνιαρα...
Όσοι έχουν σχέση αλλά τους αρέσει να....τσιμπολογούν από δω και από εκεί...να είναι ιδιαίτερα προσεχτικοί με τα χέρια τις κοπέλας,γιατί πάνω στην κάβλα θα σας αφήσει σημάδια στους ώμους και στην πλάτη...

Βαθμολογίες οι ανώτερες που μου επιτρέπει το σύστημα σας...

Στο πρόσωπο θα έβαζα 7,5 γιατί είμαι αυστηρός...εσείς μπορεί να βάλετε παραπάνω...
Στο σώμα βάζω 9...γιατί θα την ήθελα 10 πόντους πιο ψηλή...(προσωπική επιθυμία)...
Γενική συμπεριφορά 9...
Επικοινωνία 9...
Διαθεση στο sex βάζω 10...στην αρχή πίστευα ότι έκανε θέατρο...αλλά αυτή τελικά το ζούσε πραγματικά!!...γιατί στο τέλος την είδα να έχει κοκκινήσει ολόκληρη...λες και την είχε αρπάξει ο ήλιος...μπρος πίσω!!...(δεν το έχω ξαναδεί ρε πούστη μου αυτό)...
Σχέση απόδοσης τιμής βάζω 8,5...γιατί όπως και να το κάνεις 160 euro είναι πολλά για έναν πήδουλο με cim...ακόμα κι αν ο πήδουλος είναι χορταστικός...

Θα την ξαναδώ...γιατί αφήσαμε κάτι......εκκρεμότητες!...Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 16, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Tony Montana141079, bourdeliaris82, delipas και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2020
Μετα απο περισσοτερες απο 150 κριτικες εδω μεσα και τοσα χρονια ξερεις που γραφω τυπε μαλακες με 2 κριτικες σαν και εσενα? Στα αρχιδια μου μερες που ειναι και αν εισαι αντρας και οχι φλωρος μιλα καθαρα οχι με υπονοουμενα αν εχεις αποδειξεις για αυτα που λες. Δεν μπορει ο καθενας εδω μεσα να λεει οτο μαλακια του κατεβει στο μυαλο του. Παρα πολυ κοσμος εχει γαμησει πολυ καλα διαβαζωντας τις κριτικες μου δεν εχω ακουσει κανεναν να τον πηρα στο λαιμο μου. Εγω τυπε εχω προσφερει σε αυτο το σαιτ με πολλες κριτικες που ειναι παρα πολλα φραγκα δεν θα ερχεσαι εσυ ο πουθενας να προσβαλεις και να κατηγορεις αναιτια. Θελω τωρα να αναφερεις αποδειξεις σε οτι ισχυριζεσαι αλλιως θα σε ξεφτιλισω σε ολο το σαιτ.
19 Δεκεμβρίου, 2020
και για μενα , KOST74 εχεις υποπτες κριτικες
23 Δεκεμβρίου, 2020
Δεν θα μπω σε αυτο το τρυπακι να εξηγω παλι γιατι παιρνω μονο απο το your angels το εχω εξηγησει ηδη. Αν πιστευεις οτι οι κριτικες μου ειναι ψευτικες πολυ απλα μην τις διαβαζεις. Αν μπω στο δικο σας τρυπακι θα πω οτι και οι δικες σου ειναι υποπτες γιατι γραφεις πολλες κριτικες για το glamour. Δεν θελω ομως να πεσω σε αυτο το επιπεδο συζητησης ουτε να κατηγορω και να προσβαλω καποιον που δεν ξερω. Μην ξανασχοληθειται μαζι μου μην με διαβαζετε απλα πραγματα. Δεν εχετε κανενα δικαιωμα να κατηγορειτε να προσβαλετε να υπονοειτε παραμυθια οταν δεν με ξερετε ουτε σαν χαρακτηρα ουτε σαν ανθρωπο. Ποτε δεν θα εκανα τις μαλακιες που λετε γιατι δεν εχω αναγκη δεν εχω να κερδισω απολυτως τιποτα. Ολα ειναι υποκειμενικα εγω ετσι περναω ετσι τα λεω. Θα πρεπει επιτελους οι ποιο νεοι να μαθετε να σεβεστε. Ολα εχουνε και καποια ορια.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3