Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125670
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
YourAngels Night την Παρασκευή 4-12-2020 παρέα με τον IvanTheGreat.
Το πρακτορείο φρόντισε τα κορίτσια να είναι στην ώρα τους. Για μένα προοριζόταν η Νικόλ.
Αξιολόγηση πρακτορείου: πολύ καλή επικοινωνία, είμαι μυστήριος τύπος προσανατολισμένος σε gfe και είναι απαίτηση τα βαθιά γλωσσοφιλα. Ποτέ δεν με έχει απογοητεύσει το YourAngels με ανακριβη πληροφορία για την κοπέλα.
Παρασχεθεισες Υπηρεσίες: η Νικόλ ήταν εντελώς οκ να της γλείψω τον κωλο, στήθος, πατούσες, πιπιλισμα αυτιών. Βαθιά φιλία με γλώσσα. Στοματικό σεξ χωρίς προφυλακτικό. Ήταν οκ σε χαστούκια (όχι ξύλο) στον κωλο. Καλή αίσθηση του χιούμορ. Έκανε ο,τι της ζήτησα γενικά, η ίδια μου πρότεινε και role playing. Στο τέλος η κοπέλα για να τελειώσω μου έκανε ασταμάτητο στοματικό χωρίς να εγκαταλείψει δευτερόλεπτο. Κανονικό cyborg!
Κόστος συνάντησης: 1 ώρα 140€
Εξωτερική εμφάνιση: πολύ όμορφο πρόσωπο με ωραίες γωνιες, ανοιχτόχρωμα μάτια, ξανθό ίσιο μαλλί σε κοτσίδα. Σώμα υπέροχο, δέρμα πολύ σφιχτό, στήθος φυσικο. Ντυμένη με τζινακι κ μπότες. Πολύ ευλιγιστη. Στυλ συμπεριφοράς: Από τις γυναίκες που θα μπορούσαν να είναι και φίλες σου, πολύ ευχάριστη, επικοινωνιακή κ με χιούμορ.

Δυστυχώς δεν μου επιτρέπεται να δώσω βαθμολογία το απόλυτο 10 λόγω του κόφτη (Μαξ 7 σε μέλη με κάτω από 4 κριτικές). Απόλυτο δεκάρι, σε μια γυναίκα που μόλις έφυγε δεν πίστευα με πόσο καταπληκτική γκόμενα έκανα σεξ.

Kudos to IvanTheGreat, bro ξέρεις να μας φτιάχνεις.
Ευχαριστώ Νικόλ!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
chaoserevos
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
3.307
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2020
Γιά τὴν ἱστόρία καί μόνον ἡ λέξη "kudos" εἶναι ἑλληνική: "κύδος" λέγανε οἱ ἀρχαῖοι ἡμῶν πρόγονοι
07 Δεκεμβρίου, 2020
Ναι! Ναι! Ναι! Κατσικογάμης Εμμμμ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2