Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 136 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το καλοκαίρι βρέθηκα Αθήνα και είχα πολλές ορέξεις/αγαμίες οπότε ψάχτηκα για Χριστίνα. Δεν είχα εμπειρία με call girls κλπ αλλά ήταν πολύ επικοινωνιακή. Βρεθήκαμε στο γνωστό ξενοδοχείο και είχα αρκετό άγχος. Μετά το μπάνιο της ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες ένιωσα πολύ άνετα και όπως έκατσε στην ποδιά μου αρχίσαμε να φιλιόμαστε και μου έγινε κάγκελο από το σορτσάκι. Άρχισε να μου τον παίζει και ξαπλώσαμε συνεχίζοντας τα φιλιά. Καθώς έλυσε το δαντελωτό σουτιέν πετάχτηκαν οι βυζάρες της οι οποίες ήταν υπέροχες και μου θύμισαν την βυζοπούλα που πήδηξα για πρώτη φορά. Έγλειψα και τρίφτηκα αχόρταγα και μετά κατέβηκε κάτω. Απίστευτο γλέιψιμο λες και είναι γκόμενα σου. Δε χρειάστηκε να πω τίποτα ήξερε ακριβώς τι να κάνει. Εστίασε στα αρχίδια και όταν κατάλαβε ότι είχα τρελαθεί άρχισε να γλείφει παρακάτω μέχρι κώλο ενώ τον έτριβα σε όλο της το πρόσωπο. Θα μπορούσα να μείνω εκεί όλη την ώρα αλλά της είπα να ανέβει πάνω μου. Της έβγαλα τη κορδονάρα της της φίλησα τα κολομέρια και έκατσε πάνω μου. Πολύ ωραίο σε αίσθηση νάκι και ωραία θέα τα ξανθά μαλλιά με τα βυζιά της. Άρχισε τα πάνω κάτω ενώ τη βοηθούσα κι εγώ και πλέον μου είχε μουδιάσει από τη κάβλα. Φιλιόμασταν φώναζε με έσφιγγε σαν να ήταν γκόμενα της διπλανής πόρτας. Μπορώ να πω ότι σε κάποια φάση πιο πολύ με γαμούσε εκείνη παρά εγώ! Συνέχισε το καβάλημα ενώ έριξε το ρυθμό και έσκυψε όπου ανταλλάξαμε κάποια φιλιά. Της είπα να κάνουμε στα 4 και ξεκαβάλησε. Κατέβηκε κάτω και έγλειψε λίγο αλλά έτσι όπως άρχισε να με χαϊδεύει με τα χεράκια της κάβλωσα τόσο πολύ που δεν μπορούσα να περιμένω άλλο για τη μεγάλη στιγμή. Της είπα να συνεχίσει την υπέροχη πίπα και όταν πια κατάλαβε ότι πάμε για έκρηξη έβγαλε την καπότα. Στο τέλος της είπα να γονατίσει στο πάτωμα και μου έπαιξε μαλακία χώνοντας το στόμα της κάτω από τα πρησμένα αρχίδια μου! Έχυσα τόσο δυνατά που δίπλωσα λες και έφαγα μπουνιά στο στομάχι. Συνέχισε το στράγγισμα καταπίνοντας ότι μπορούσε και ξάπλωσα στο κρεβάτι σοκαρισμένος. Καθάρισα το πουλί μου με μαντηλάκια και αντισηπτικά, πλύθηκε και βγήκε έξω με τη στριγκάρα. Κάθισε στο κρεβάτι και μου είπε ότι προλαβαίνουμε ακόμα. Τη φίλησα και χωρίς να χάσω χρόνο τη γύρισα στα 4. Υπέροχη θέα και βογγητά και το τέλος ήρθε με πίπα και χέρια από μέρους της μέσα στο στόμα. Πραγματικά το έχει και τιμά το επάγγελμα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
80€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Fifis(2)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, goustaro_milf, Alexanders και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού