Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την ζαχαρωνα καιρό 0 κριτικές επιφυλακτικος και με το Golden παρόλο που είχα το τζακ ποτ με την αριαννα στο προηγούμενο ραντεβού.Μπαινοντας αντικρίζω μια μικροκαμωμενη λεπτή γυναίκα με ροζ παντελόνι τζιν αθλητικά μποτάκια και απλό μπουφάν.Της βάζω μουσική αρχίζει το στριπτίζ και αντικρίζω ένα λεπτό σώμα λιγο μαυρισμένο πολλές ελιές αλλά όχι αντιαισθητικες στηθος σιλικονατο μαλακό φλατ κοιλια κωλος στην θέση του μικρός αλλα καλός μαλλί εξτε κοτσίδα βλεφαρίδες όπως στις φωτο.Φιλιά πήρα αρκετά χωρίς γλώσσα στοματικό διαρκείας γλυψιμο μπάλες σεξ σε όλες τις στάσεις πρόθυμη ορεξατη.Κωλοσκαμπιλα και το καλύτερο μπάνιο μαζί γουσταρει το σεξ στο μπάνιο μου είπε αν είχε αγόρι θα ήθελε να κάνει σεξ συχνά.Την πήρα μες το μπάνιο είχε σκύψεις με τα χέρια στον τοίχο και απολαμβανε σφυτοκοπημα.Γενικα ήταν φιλότιμη μου είπε να της γράψω κριτική αν θέλω είναι απτην Μόσχα αγγλικα συνενοησιμα εχει ένα κοριτσάκι 5 χρονων και μου πρότεινε και incall στο μεγάλο της δωμάτιο.Κλεινοντας πέρασα όμορφα 2/2 ανελπιστο με golden!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LAKOSTA, adriano69, mancunian1986 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2020
Ευχαριστούμε συνάδελφε γιατί είναι στα υπόψιν
Μέχρι πότε θα καθίσει ρώτησες ?
*** Στο ένα ταττου που φαίνεται και στις φώτο λέει ότι έχει γιο......"I love my son......"Χμμμ;
review reaction 1 cursed
01 Δεκεμβρίου, 2020
Ωραίος!!!Ματάκι
B
Buda
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2