Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά το φιάσκο της προηγούμενης φοράς με τη συγκεκριμένη που το έσωσε αξιοπρεπώς και με φουλ επαγγελματισμό, μόλις είδα ότι επέστρεψα μας χρωστούσα μια ρεβάνς. Την έκλεισα λοιπόν για μίαμιση ώρα - ενδεικτική η ημερομηνία, ήταν αρχές του μήνα.

Με θυμόταν και απολογήθηκε πάλι για την τελευταία φορά, την καθησύχασα ότι φέρθηκε άψογα και έχω πολύ καλή εντύπωση για την ίδια. Μπήκε να κάνει μπάνιο και μου ήρθε.

Ως μόνο κακό να πω ότι βάζει πάρα πολύ τζελ, και πάλι όμως η αίσθηση είναι πολύ καλή καθώς είναι πολύ στενή. Δέχεται ξύλο και δυνατούς ρυθμούς, δέχεται τα πάντα. Φουλ φιλιά στο στόμα, deep throat kai mouth fuck και πραγματικά νιώθεις όταν είσαι μαζί της πως έχει έρθει στη Γη για να σε ικανοποιήσει.

Ο πρώτος γύρος τελείωσε και μετά μου ξεκινά μασάζ. Της είπα ότι δε χρειάζεται να έχουμε δεύτερο γύρο και με παρακάλεσε να κάνουμε δεύτερο γύρο (!!!!) Πραγματικά με εξέπληξε η προθυμία της να με ικανοποιήσει, για άλλη μια φορά. Παιδιά ήμουν ικανοποιημένος καθώς ο πρώτος γύρος κράτησε αρκετή ώρα αλλά η ίδια μου είπε δεν ένιωθε καλά να φύγει χωρίς να με τελειώσει δεύτερη φορά. Χαμηλή βαθμολογία μόνο στην επικοινωνία καθώς τα αγγλικά της είναι μέτρια.

Το κορίτσι είναι θησαυρός. Αν μου καθόταν το δελτίο Τζόκερ με 2 εκατομμύρια, θα την έκλεινα 2-3 μέρες με μια εβδομάδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mancunian1986 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού