Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 45 10
Call-Girls 82601
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επέστρεψε η κορασίδα στην χώρα μας και είπα να ξαναπεράσει από το σπίτι μου για κουβεντούλα.
Στην ώρα της κατέφτασε με καμπαρντίνα , πεδιλάκι χωρίς καλσόν, σορτσάκι και μπλουζάκι αμάνικο.
καλοκαιράκι έχουμε βρε παιδιά.
Ζήτησε μπυρίτσα την οποία και της πρόσφερα.
κουβεντούλα χαλαρή με συνοδεία από χάδια και φιλιά . σουτιενάκι δεν φόραγε η νεαρά , μικρούλι στήθος και στητό.
Πέρασε για μπανάκι και επιστροφή με βρακάκι της.
κατευθείαν έπεσε στα γόνατα και τον πήρε στο στοματάκι της. Έγλυφε μπαλάκια, είχαμε ντιπ για ντιπ, πιάσαμε αμυγδαλές.
Ανέλαβα σκυτάλη και την ξαπλώνω στο κρεβάτι , ανοίγω τα ποδαράκια της και μέσα στο μουνάκι της , η γλώσσα μου ανίχνευε την κλειτορίδα της, υγραίνεται και αναστενάζει. Μου πίεζε με τα δυο της χέρια το κεφάλι μου μέσα της, δεν με άφηνε να πάρω ανάσα.
Έδωσε το παρασύνθημα για προφυλακτικό και μέσα της. Δυνατά χτυπιέται το κορίτσι ,μας ήρθε ορεξάτη . κάθισε πάνω μου και άρχισε τα βαθειά καθίσματα, , τα υγρά της στάζανε πάνω μου, την γυρνάω στα πλάγια , παίρνω θέση από πίσω και έδωσα πόνο . το κατ ευχαριστήθηκα.
αφού τελειώσαμε ήθελε αγκαλίτσες το κορίτσι και χάδια.
ο χρόνος κύλισε σαν νεράκι , είχε πάει παρά τέταρτο με κείνα και με τα άλλα ,οπότε περάσαμε για φρεσκάρισμα και για τσιγάρο.
το κορίτσι είναι ορεξάτο και πεινασμένο για σεξ. Σίγουρα θα το ξαναπολαύσω έως τις γιορτές μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 28, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, αβγδεζ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού