Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Call-Girls 68531
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο προτροπη της Νικολ διοτι ειδικα η Αλμπινα δεν μου ελεγε τιποτα στις φωτογραφιες και φοβομουν μηπως ητανε υπερβαρη αποφασισα να παρω την Αλμπινα με την Λολα Ντουο. Δεν ητανε κατι το εξαιρετικο που πλεον ψαχνω αλλα ητανε πολυ καλες και σε καμμια στιγμη δεν εκλαψα τα λεφτα που εδωσα. Αλμπινα οχι χοντρη , ευτυχως , με καμπυλες , πολυ ωραια 3αρια βυζια , κωλαρα οχι καρδια αλλα καλη , καλο προσωπο , περιποιημενη , βαμμενη και μουνακι που μοσχομυριζε. Η Λολα μου θυμισε Μασσα Ν2 σε ολα και ειναι και κολλητες. Μικρο βυζακι , μικρο κωλαρακι , καλοσχηματισμενο μουνακι , πλακα κοιλια , ωραια ματια , καλο προσωπο. Στο προγραμμα πολυ καλη διπλη πιπα με deepthroat , με εναλλαγες , μια να γλυφει τα αρχιδια η αλλη να καταπινει ολο τον πουτσο στο στομα της. Πολυ καυλιαρες και οι δυο στο γλυφομουνι χυνουνε για πλακα. Γαμισι εναλλαξ μια στο μουνι της Αλμπινας μια στο στομα της Λολας και αλλαγη. Δυνατο γαμισι στην κωλαρα της Αλμπινας , γαμισι απο πανω με την Λολα που βολευει ποιο πολυ λογω σωματοτυπου σε αρκετες εναλλαγες και γλυφομουνι στην Αλμπινα. Χυσιμο στο στοματα και στις δυο οπου στημενες περιμεναν να τα γευτουν. Γενικα ενα καλο προγραμμα και απο τις δυο που εμεινα πολυ ικανοποιημενος. Καυλιαρες γυναικες , υπακουες και εξυπηρετικες σε ολα. Οποιος ομως θελει μοντελα να κοιταξει αλλου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 25, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
360€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, alpula, chris1955 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2020
Βάλε αὐτήν τὴν κριτική καί στὸ προφίλ τῆς Λόλας... ὄχι γιά τίποτα ἄλλο, ἀλλά γιά νά'ναι ὅλα complets...
28 Νοεμβρίου, 2020
Δεν ξερω επιτρεπεται να το κανω αυτο δυο ιδιες κριτικες πρεπει να ρωτησω. Μπορεις να μου πεις και πως το κανω με copy paste η αλλιως?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2