Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το κορίτσι το πήρα για 3η φορά το είχα πάρει 2 φορές για 2 ώρες στον χώρο μου.Πολυ καλή εντύπωση στα πρώτα ραντεβού και αποφάσισα να παίξω μπαλίτσα με βραδάκι.Ηρθε ντυμένη όπως είχα ζητήσει και μόλις ανεβήκαμε σπίτι πήγε κατευθείαν για μπάνιο και όπως και τις άλλες φορές μέχρι να βάλω ένα ποτακι είχε βγει με ζαρτιέρες και σεξυ μαύρα εσώρουχα, μέσα στην καυλα.Κατευθειαν στο ψητό λοιπόν. Παρά πολύ δυνατό Τσιμπούκι βαθύ και με πολύ σάλιο. Πλαστικά βυζια αλλά χωρίς πολύ σιλικόνη με ωραία υφη και πολύ καλό ισπανικό. Μετά από λίγο κατευθείαν μέσα έκανε οποία στάση ζητούσα χωρίς παράπονα αν και καταλάβαινα ότι σε μερικές δεν άντεχε πολύ, παρόλα αυτά δεν είπε τίποτα. Παρά πολύ πρόθυμη και στα έξτρα της και σε όλα.Την συστήνω ανεπιφύλακτα όλο το βράδυ της έβαζα γκάζια και άντεχε παρά πολύ δυνατό εργαλείο και εμφανισιακά και στο κρεβάτι.Κανονικη Μπάρμπι όπως λένε και οι υπόλοιποι συναγωνιστές.
Σίγουρα θα την ξαναπάρω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2020
Διάρκεια
5 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
550€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2020
Πολύ ωραία περιγραφή . Σκοπεύω να την πάρω και εγώ για μεγάλο ραντεβού . Βλέπω όμως ότι στις 5 ώρες πλήρωσες 550 ενώ στο site έχει τις 4 ώρες 560 άρα να υποθέσω ότι στα long dates κάνουν έκπτωση ???
04 Νοεμβρίου, 2020
Ναι φίλε μου λόγο κοβιντ έχουν από τις 00:00 - 05:00 στα 550.
04 Νοεμβρίου, 2020
Καπάκι μετά από μια μέτρια κριτική, εμφανίζεται αγωνιστής με την πρώτη του κριτική που αποθεώνει την κοπέλα. Και μάλιστα την πήρε και 5 ώρες
Εντάξει καταλάβαμε
04 Νοεμβρίου, 2020
Όλα καλά παίχτη μου... αν έχω καταλάβει σωστά είμαστε εδώ ο καθένας για να έκφραση την γνώμη του για τις κοπέλες... και όχι για την κριτική του καθενός... με την ίδια λογική θα μπορούσα και εγώ να πω ότι είσαι η μόνη μέτρια κριτική ανάμεσα σε όλες Φιλί
04 Νοεμβρίου, 2020
εμενα μου αρεσει που το αναφερει ο συναγωνιστης το covid εκπτωτικο για τα long dates 00:00-05:00, θα προτιμουσε να το ανακοινωνε το γραφειο επισημα αλλα καταλαβαινω πως ειναι λιγο επικινδυνο για τις κοπελες και θα προτιμανε να το κανουν σε ανθρωπους που τους εχουν καιρο πελατες.

φιλε akosdi δεν βλεπεις το promotion Που κανουν οι αγαπουληδες, κ.α στις ανεξαρτητες ; αυτο σε πειραξε; πιστεψε με και να ειναι promotion ειναι καλη ειδηση...
04 Νοεμβρίου, 2020
@akosdi όπως τα λες αγαπητέ
04 Νοεμβρίου, 2020
Τυπε προμοτορας?
Μαλακία
Γραφτηκες χτες και πήρες 10 ώρες εσκορτ...;Κεφάλι σε τοίχο!
04 Νοεμβρίου, 2020
Γιατί ρε μάστορα; Πρέπει να είμαι εδώ μέλος για να παίρνω εσκορτ γενικά και όση ώρα θέλω; Που το λέει αυτό;
05 Νοεμβρίου, 2020
Φιλε. Τι να την κανεις 5 ωρες? . Μετα την β καταθεση θα κοιμάσαι. Εκτός αν πηγες για φαγητο και μετα σεξ.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9