Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γνώριζα ότι σύντομα θα επιστρέψει ένα απο τα στανταρντάκια μου και μόλις αυτό πραγματοποιήθηκε γρήγορο ραντεβού με την γλυκιά μου Sonya.

Ένας μικρός γολγοθάς για να επιστρέψει το γλυκό κορίτσι απο την Βαρσοβία όπου ζεί μόνιμα αν και είναι από την Ουκρανία.

Τέστ και πάλι τέστ για τον covid-19 και αλλαγή εισιτηρίων με το κόστος ενός συνηθισμένου ταξιδιού να εκτοξεύεται στα ύψη.

Για την εμφάνιση τα έχουμε ξαναπεί.
Ακριβώς όπως μου αρέσει.
Μικροκαμωμένη, περιποιημένη με εξαιρετικό σώμα χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας.
Μικρό φυσικό στήθος χωρίς σιλικόνη και ένα κωλαράκι σκέτη μούρλια.

Στα τέσσερα είναι όλα τα λεφτά.
Να βλέπεις το ρόπαλό σου (όπως πολύ εύστοχα είχε γράψει και ένας άλλος συναγωνιστής) να μπαινοβγαίνει στο μουνάκι της και να καυλώνεις με το θέαμα της μικρής και πανέμορφης κωλοτρυπίδας της.

Είσοδος λοιπόν της γλυκιάς Sonyaς μετά απο σχεδόν δύο μήνες με χαμόγελο, φιλάκια και μια όμορφη και όλο νόημα αγκαλιά ...

10λεπτο κουβεντούλα ενώ ξεντυνόμουν για το must ντουσάκι μου που απολαμβάνω με την ησυχία μου και για να της δείξω ότι δεν είμαι με το ρόπαλο στο χέρι ...

Πράγμα που όλες εκτιμούν αφάνταστα.

Βουτιά στο κρεβάτι λοιπόν και αφου πέρασαν λίγα λεπτά ομιλίας όλης της πρόσφατης ειδησεογραφίας με μικρές διακοπές για να ενωθούν τα χείλη μας έναρξη του πολλά υποσχόμενου sex με την λεοπάρδαλη.

Βαθιά γλωσσόφιλα και πολύ υγρά.

Το κορίτσι εχει καιρό να γαμηθεί και πραγματικά είναι μια λεοπάρδαλη έτοιμη να σε κατασπαράξει.

Ο μικρός ανναπούρνας σηκώθηκε ακαριαία και χώθηκε ανάμεσα στα σκέλια της που αυτή κρατούσε σφιχτά με αμοιβαία ικανο-ποίηση ενώ τα χείλια μας κολλημένα και οι γλώσσες μας να χαιδεύονται με πάθος.

Ποιός κορωναϊός και σαχλαμάρες ...
Το κορίτσι έχει αρνητικό τέστ.

Αλλωστε εγώ απο τότε που γεννήθηκα (την δεκαετία του 60') μια ζωή ταξίδευα στην Αφρική και το τι χάπια ελονοσίας έχω καταναλώσει δεν περιγράφεται.
Πάλι καλά που ζώ ... και δεν με σκότωσαν τα χάπια απο τις παρενέργειες ή τον τύφο, την χολέρα, το κίτρινο πυρετό γιατί έκανα και υποχρεωτικά εμβόλια για αυτές τις θανατηφόρες αρρώστιες.
Είμαι ένα κινητό αντίσωμα σε αυτές τις αρρώστιες ...

Τέλος πάντων συνεχίζω με τον μικρό ανναπούρνα καυλωμένο και χωμένο ανάμεσα στα σκέλια της τρίβωντας το μικρό και υγρό μουνάκι της.

Το κορίτσι μες τη καύλα και αφού σαλιώνει του μουνάκι της γιατί υπήρχε μια μικρή δυσκολία κατά την προσπάθεια εισαγωγής μου με καβαλάει η λεοπάρδαλη και έναρξη παθιάρικου sex πάντα με τα στόματά μας κολλημένα.

Εδώ να αναφέρω οτι παρόλο ότι είναι στενό το κορίτσι δεν υπήρξε καθόλου επάλειψη με τζέλ και μόνο λίγο σάλιο.

Σε αντίθεση με την Jessika που βάζει αρκετό τζέλ.

Το κορίτσι έδειχνε να το ευχαριστιέται αρκετά ενω εγω ζούλαγα και έγλειφα με μανια τα μικρά και φυσικά βυζάκια της.

Την γυρνάω ιεραποστολικά και αυτή τη φορά την καβαλάω εγώ και αρχίχω να τη δαμάζω με τον γνωστό ανναπουρνιώτικο τρόπο.

Πότε σιγά και ερωτικά και πότε δυνατά και με ένταση.

Το κορίτσι πλέον είχε ανάψει και εγώ μπαινόβγαινα με άνεση κρατώντας τους σφυγμούς μου χαμηλά καθότι τέρας φυσικής αναερόβιας κατάστασης ...

Βέβαια τα γόνατα τον τελευταίο καιρό τα έχουν ελαφρώς φτύσει αλλά ευτυχώς το κρεβάτι δεν είναι άσφαλτος ...

Δεν θα μπορούσα να μην την γυρίσω σε cow για να δώ το υπερθέαμα του καυλιού μου στο μουνάκι της, τα χείλια της να ανοιγοκλείνουν και την μικρή κωλοτρυπίδα της να με προκαλεί με μεγαλύτερη στύση και έντονο σφυροκόπημα ...

Λίγο προν το τέλος θέλησα να έρθω στο ζεστό στοματάκι της.

Όπερ και εγένετο !!!

Ηρθα με τεράστια ικανοποίηση στο ζεστό στοματάκι της χαιδεύοντας τις καυλωμένες της ρωγίτσες.

Το τέλειο sex με μια λεοπάρδαλη έτοιμη να σε κατασπαράξει.

Μπανάκι και κουβεντούλα με όλα τα ευτράπελα που συνέβησαν για να καταφερει να επιστρέψει στην Ελλάδα με πολύ κόπο και χρήμα.

Ένα κορίτσι που με έκανε και πέρασα εξαιρετικά και γεμάτος απο ικανοποίηση.

Ευγενικό, χαρούμενο, χαμογελαστό με το κόκκινο sexy φορμάκι της.

Συννενόηση αρκετά καλή παρολο που τα Αγγλικά της είναι μέτρια.

Θα μείνει αρκετό καιρό στην Αθήνα.

Μην αγχωνόσαστε εκτός και αν οδηγηθούμε σε ολικό lockdown ... πράγμα που μάλλον θα συμβεί καθότι η μία μετά την άλλη οι Ευρωπαικές χώρες εφαρμόζουν.

Γαλλία, Τσεχία, Σλοβακία ίσως Γερμανία κλπ ...

Sonya σε ευχαριστώ πολύ καλή μου λεοπάρδαλη !!!

Wellcome back και ... σύντομα θα τα ξαναπούμε.

Έρωτας

Α.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 29, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
91.319
Πόντοι:
46.423
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 163859 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2020
Ωραία κριτική! Μας έφτιαξες μεσημεριάτικα
30 Οκτωβρίου, 2020
"Δεν θα μπορούσα να μην την γυρίσω σε doggy ..." και όχι cow όπως λανθασμένα έγραψα.
Επίσης ξέχασα να αναφέρω ότι το κορίτσι κατέχει master στο στοματικό.
Το στοματικό της και μόνο είναι σκέτη απόλαυση.
30 Οκτωβρίου, 2020
‘Το κορίτσι εχει καιρό να γαμηθεί’ Τι λες ρε φιλε, ειχε καιρο να γαμηθει ? Αχαχαχαχα πριν δυο εβδομαδες εδω ητανΝαι!

Πες οτι εχει βυζακια 1.5 αρια και ασε τι μαλακιες!
B
BerettaSO
10 Νοεμβρίου, 2020
Super σωματάκι, πεντακάθαρη, χαμογελαστή και πολύ ευχάριστη.
Ματάκι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4