Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περίεργη μέρα σήμερα.

Ξεκίνησα με επίμονες καύλες....ήμουν ανάμεσα σε κλεοπάτρα αννα και εμιλυ...Έμιλυ δεν μπορούσε, κλεοπάτρα είχε Άννα είχε αργά....Γενικά μ αρέσουν οι ψηλές κοπέλες οπότε τα κάτω από 1.70 δεν τα γουστάρω....Αλλά αυτό το πρόσωπο κάτι μου έλεγε.....΄

Αψογη επικοινωνία με γραφείο (μερικές φορές τους φέρομαι σαν να είναι οι κολλητές μου και δεν μασάνε μία παρ ότι τις ζαλίζω στεγνα...)

Από μαλακία μου επέμεινα σε Αλίσα ενώ ο στόχος βδομάδας ήταν η Άννα και ο στόχος του μήνα ήταν η Κλεοπάτρα.....

Ρωτάω 3 φορές...Είναι η κοπέλα γεματούλα...ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ

Ρωτάω ξανά 1.66 και 59 δεν βγαίνει η εξίσωση...ΟΧΙ μ λενε...Εντάξει λέω...Ραντεβού..

Πάρ αυτα κάτι μ έτρωγε και ήθελα να γλιτώσω τα φράγκα κ να πηδήξω πιο νωρίς...Βλέπω αριστοτέλους στο 1 είχε 2 πιθανούς στόχους και στο άλλο την αγαπημένη μ καρίνα...Ωραία λέω θα την βγάλω με 50άρικο και θα γλιτώσω τη χοντρούλα....

Στο 5 λοιπόν και οι 3 κοπέλες ήταν όμορφες...Στο σαλονάρισμα...Προτιμούσα Σόνια αλλά είχα βάλει από το ιντερνετ την αλίνα στο μάτι και λέω δεν γαμιέται..Είναι κ ψηλή....Θα βγάλω κάτι απ τη λίστα και θα γλιτώσω και 100 ευρώ....

Σκάει δωμάτιο με ωραίο κορμάκι..Από κοντά πιο όμορφη απ το σαλονάρισμα....Ξεκινάει καλή πίπα χωρίς χέρια...αρχίζω να την χαιδεύω...σκάει στα γέλια...Τι έγινε ρωτάω είναι μικρό το πουλί μου..Μ απαντάει ρώσικα....Προφανώς την ενοχλούσε το χάιδεμα...Δεν λέω κάτι.....Μόλις βαρέθηκε στο 1 λεπτό λέει "start" ? Και προφανώς ξαπλώνει....αφού βάλει πιο πολύ τζέλ απ ότι έβαζα στο μαλλί μου στα 90ς.....Την γυρνάω 4.....Της λέω να με καβαλήσει no no no....Πετάω καπότα, φεύγω, με βρίζει ρώσικα....Μην την πατήσετε...

Πλέον για να γλιτώσω τα χρήματα εύχομαι η Αλίσα να είναι τσουπωτή....Σκάω δωμάτιο....Με υποδέχεται ένα χαμογελαστό πλάσμα με σακάκι one piece και τακούνια...Να κάνω ενα μπάνιο της λέω γελάει και μου λέει εννοείται....της δίνω τα χρήματα (πάντα έτσι το κάνω χωρίς να ρωτήσουν) και μου απαντάει thank you very much....1η φορά...


Και εδώ θα ξεκινήσω από τα αρνητικά....Για να μην λέτε ότι σας παίρνω στο λαιμό μου.

Ναι έχει λίγο κοιλίτσα....
Δεν έχει τπτ που να πεις wow...Αλλά γενικά είναι ένα κοριτσάκι που τίποτα πάνω της δεν είναι άσχημο...Φοβόμουν ότι θα ήταν σαραβάκος αλλά τα μπουτάκια της όπως ξεπρόβαλαν απ το σακάκι ήταν φουλ καυλωτικά....
Το βυζί στις φώτος είναι τούμπανο...Στην πραγματικότητα δεν αψηφά την φύση, είναι το κλασσικό μεγάλο μαλακό βυζί που όταν η κοπέλα έιναι όρθια νομίζεις θα σου βγάλει το μάτι και όταν είναι ξαπλωμένη το ψάχνεις στο σεντόνι...Παρ αυτα αν και δεν είμαι βυζάνθρωπος μου άρεσε πολύ και έχει πολύ ωραία αίσθηση στο ισπανικό..
Ναι πάει να κλέψει χρόνο...Δεν ξέρω γιατί...Ξεκινήσαμε με κουβεντούλα, μετά με φάσωνε για κάνα τέταρτο, και αν δεν της έλεγα να ξεκινήσουμε ακόμα θα φασωνόμασταν....Αλλά μ άρεσε...


Και πάμε τώρα στη πραγματική κριτική μετά από άπειρες σάλτσες.....
Δεν θα πω πολλά.
Πάντα στα ραντεβού της 1 ώρας φεύγω στο 40λεπτο και δεν ρίχνω ποτέ 2ο πιστόλι
Σήμερα έφυγα στο παραένα επειδή εγώ την ρώτησα τι ώρα είναι και αυτή δεν είχε καμμία διάθεση να σταματήσει.
Θεωρώ ότι είμαι καλός κριτής ανθρώπων, αν η συγκεκριμένη προσποιείται, τότε πραγματικά συγχαρητήρια.
Ροζ μουνάκι κατακόκκινο πρόσωπο και να το ζει στο φούλ.
Ένιωσα σαν 23 ετών όταν ξεπαρθένιασα μία ολλανδέζα στη Κρήτη.
Επειδή έχω πάει σε ινκολ και έχει σκάσει γκόμενα με κοντομάνικο και βρακί λες και θα δούμε ταινία μετά από 3 χρόνια σχέση εκτίμησα το ντύσιμο
Ότι έχω ζητήσει απ το γραφείο έχει γίνει στο ακέραιο
Μάγκες σόρρυ τα χω χάσει είχα άπειρο καιρό να περάσω τόσο καλά και ξεπέρασε για μένα τη Ντία σε ραντεβού (ναι η ντία είναι τέλεια έχει πολύ ωραιότερο σώμα αλλά είναι ίδια φάση χαρακτήρες)
Φεύγει σε 10 μέρες αν όλα πάνε καλά γιατί είμαι σε πολύ περίεργη φάση θα προσπαθήσω να την ξαναδώ σήμερα.

Υπάρχουν αυτοί που πληρώνουν για να γαμήσουν κάτι που δεν θα γαμήσουν ποτέ -(πχ τσόντες, χοντρές, λεπτές, κοριτσάκια γιαγιαδες) -οχι γιατι δεν μπορούν αλλά γιατί δεν θα κάτσουν να ασχοληθούν
Υπάρχουν αυτοί που πάντα ψάχνουν κοπέλα που να είναι του στύλ τους.

Δεν θα είναι το καλύτερο σεξ της ζωής σας, δεν θα είναι η πιο μουνάρα που πηδήξατε αλλά είναι πιο κοντινή εμπειρία στο να γαμήσετε τουρίστρια χωρίς πολλά πολλά.

Το πρόσωπο της είναι πολύ όμορφο το ιδιο και το μαλλί. Άγγλικα μέτρια αλλά βγάζει ακόμα και translate για να συννενοηθείτε.

Σταματάω γιατί δεν βγάζω νόημα

Να περνάτε όμορφα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 26, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
316
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Myrodias, alpula, WHATABOUTFUCK και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2020
Ουτε και εμεις βγαλαμε συναγωνιστη.
Εμμμμ
27 Οκτωβρίου, 2020
Τίποτα δε κατάλαβα...Money Mouth
27 Οκτωβρίου, 2020
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
βρε παλικάρι μου , βάλτα σε μια σειρά τουλάχιστον εγώ και κάμποσοι άλλοι δεν κατάλαβαν .
δεν μας τα λες; επιγραμματικά
gpd
gpd
27 Οκτωβρίου, 2020
Ότι βλέπετε στην όρθια φώτο με το σακάκι ακριβώς αυτό παίρνετε χωρίς το κραγιόν και τα σκουλαρίκια.

Πολύ ευχάριστη, δεν λέει όχι σε τίποτα....Σώμα 7, πρόσωπο 8-8.5, αλλά προσωπικά γούστα είναι αυτά....Είναι κοριτσάκι...Εμένα προσωπικά μ αρέσει...Τέλειο μαλλί και σε χρώμα και σε μήκος και πιο στενή από σοκάκι της μυκόνου
21 Ιανουαρίου, 2021
εχεις καμια συγγενεια με τον προεδρο του Εδεσσαικου ??? γιατι μετα αντε να αποδειξουμε στους σκοπιανους οτι ειμαστε γνησιοι απογονοι των αρχαιων ελληνων
I
ironmaiden123
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5