Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Call-Girls 8345
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ραντεβού με την Καμίλα στο Bill.. Επικοινωνία πολύ καλή με το γραφείο συνενόηση με 2-3 μηνύματα..
Η κοπέλα έφτασε στο ξενοδοχείο με ένα λευκό λουλουδάτο κολλητό φόρεμα και γόβες που διέγραφαν τα καλλίγραμμα πόδια της.
Πρόσωπο όμορφο , βυζάκι δυάρι στο ύψος του σώμα καλό όχι γυμνασμένο... Πόδια απίστευτα ...
Μετά από προτροπή της κάναμε μπάνιο μαζί , καθ όλη την διάρκεια του ραντεβού είχε πολύ καλή διάθεση με ένα μόνιμο χαμόγελο που προσωπικά μου ζέσταινε την συνάντηση και έβγαζε οικειότητα...Στα του σεξ ακολουθεί σε ότι της ζητήσεις χωρίς να δυσανασχετεί , πιο πολύ σε gfe, λεπτομέρειες δεν θα γράψω παρά μόνο ότι κύλησε μια ευχάριστα μια ώρα και γέμισε τις μπαταρίες μου, που νομίζω είναι και το ζητούμενο από αυτές τις συναντήσεις....
Η βαθμολογία είναι η υψηλότερη που μου επιτρέπει το σύστημα, για το αν θα την ξανασυναντήσω έγραψα ίσως μόνο και μόνο από τις επιλογές που υπάρχουν και θα ήθελα να δοκιμάσω..
Να περνάτε καλά δημιουργώντας μικρές όμορφες στιγμές για να μπορείτε να αντιμετωπίζετε την καθημερινότητα και την ρουτίνα του ο καθένας...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 24, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.357
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Bartender 74, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού