Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 17 10
Call-Girls 37158
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δανείζομαι τον τίτλο του Steveman, για να περιγράψω με τη σειρά μου αυτή την ανθωπόλης.
Πρώτη εντύπωση αρκετά θετική, με μαύρο μακρύ μαλλί και μπλε μάτια. Μετά το "Hi my name is Maria" ακολούθησε το "No english good", παρόλα αυτά δεν υπήρχε ιδιαίτερο θέμα στην επικοινωνία. Παρατήρησα και εγώ τα σημάδια της στα πόδια της, αυτά που αναφέρει και ο Steveman, πράγματι δεν είναι κάτι που επηρεάζει την εμφάνησή της αρνητικά. GFE ρυθμός, καλή συμμετοχή και αρκετά τίμιο στοματικό (προσωπικά δεν ένιωσα δοντάκι). Τελείωμα, μπανάκι, και για τα υπόλοιπα λεπτά μου έδειχνε στο instagram της το ανθωπολείο της και την αδερφή της Γλώσσα . Μάλιστα, μου πρότεινε να κάνουμε μπάνιο μαζί, αλλά δεν ακολούθησα. Με κέρασε και ένα σοκολατάκι, αποχαιρετηστήκαμε και ο καθένας πήρε το δρόμο του.
Σε γενικές γραμμές ήταν μια ευχάριστη παρέα και μια ευχάριστη ώρα. Αξίζει για δοκιμή και σίγουρα θα ξαναπήγαινα για άλλον έναν γύρο, αν έβρισκα ελεύθερο χρόνο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mpratan
Μέγας
Εγγραφή:
29 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
10.996
Πόντοι:
4.546
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Saint*, delipas, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2020
Μπράβο συναγωνιστή χαίρομαι που εμπνέυστηκες απτην κριτική μου και πέρασες και καλά.Είχες και μπόνους σοκολατάκιΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1