Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξαναηρθε τελικά η Maya στην Ελλάδα εδω και λίγες μέρες και δεν έχασα την ευκαιρία να την δω μου άρεσε απτο περασμένο τουρ αλλα δεν την πρόλαβα.
Οι 3 κριτικές της περιγραφουν ακριβώς την εμφανιση και την συμπεριφορά της οποτε εγώ θα γράψω μόνο σέρβις εκτός του ότι έχει piercing και στις 2 ρογες δεν ξέρω αν το έγραψαν οι συμπαίκτες.Ηρθε άνετη χαρούμενη αν και μικρή έμπειρη κοπέλα πήγε στο μπάνιο και ετοιμάστηκε βγήκε με ένα σεξυ κορμάκι ολόσωμο όπως είπε και ο bill ρίχνεται κατευθείαν στην μάχη.Γλωσσοφιλα δεν πήρα ούτε μπάλες έγλυψε αλλα στοματικό ωραίο 69 καλό πρόθυμη να αλλάζουμε συνέχεια στάσεις έδειχνε να το ζει της έβαλα δαχτυλο ήταν μούσκεμα.Ειναι pse μωράκι κάποια στιγμή όπως με είχε καβαλήσει της λεω πάμε δυνατά και απαντά με ένα λάγνο χαμόγελο " I can kill you"Μεγάλο χαμόγελο και άρχισε να χτυπιέται με μανία όπου κουράστηκε Χαμόγελοπαίχτηκε ένας γύρος κανα 45 λεπτο και μετά αφού τα δώσαμε ολα έγυρε στην αγκαλιά μου με γλύκα και με κοιτούσε με gfe στυλ.Εκτος του ότι είναι κορμαρα και έχει όρεξη για σεξ με κέρδισε πολυ η συμπεριφορά της σαν κοπέλα ένιωσα πολύ οικεία και όχι αυτό το τυποποιημένο των εσκορτ.Ψηνομαι για σύντομο repeatΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, roughfucker, TOMCRUISE και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2020
Καλησπέρα ωραία κριτική ψήνομαι να την πάρω ωστόσο στις σελφις που έχει βγάλει μόνη της βλέπω ότι το στήθος της έχει θέμα δηλαδή κακοφτιαγμένο με αρκετά υπερυψωμενες και μικρές θηλές και από κοντά έτσι είναι η οι φωτογραφίες την αδικούν ;
16 Οκτωβρίου, 2020
Να σαι καλά το στήθος όντως δεν είναι και η καλύτερη δουλειά αλλά πίστεψε με η κοπέλα είναι δυνατή στο σεξ και γενικά το σώμα είναι πολύ καλό οποτε υπερκαλύπτει το θέμα του στήθους γνώμη μου.
17 Οκτωβρίου, 2020
Κατατοπιστικότατη αναφορά και πράγματι στα καίρια σημεία !!

Διαβάζοντας τα σχόλια επίσης, ξανακοίταξα τις φωτογραφίες και εγώ βλέπω
μία σχετικά ώριμη (30y.o.) ωραία γκόμενα με καταπληκτικό στήθος και μικρές θηλές
(κάτι που μου αρέσει). Eπίσης πολύ ωραίες καμπύλες , κοιλιά με ομολογουμένως ωραίο Tattoo
& μακρύ πόδι (Selfie με σκίσιμο στην φούστα) .
..κι αυτό με το PSE & την σχετ. στιχομυθία με έστειλε !! Ναι!

Αλήθεια , είναι λοιπόν έτσι , ή οι φωτογραφίες είναι παλιές ?
Να έχετε καλό ΣΚ !
21 Δεκεμβρίου, 2020
Την ξαναπήρα μετά από λίγες μέρες δεν ήταν τόσο φορτσατη όπως την πρώτη φορά.
Δυσανασχετησε όταν την άλλαζα πολλές στάσεις και την ζοριζα πονούσε η μέση της και γενικά δεν την πάλευε πολύ.Μετα ξαφνιαζομαι βλέποντας την στα στούντιο και τώρα που έκλεισαν γύρισε πάλι στα έσκορτ.Οταν είπα να της ξαναγράψω κριτική δεν ήθελε γενικά κουράστηκε το κάνει αγγαρεία πλέον με τίποτα δεν θα ξαναπηγαινα καμμένο χαρτί.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4