Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 11 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Σκεπτόμουν καιρό αν έπρεπε η οχι να γράψω αυτή την κριτική(ημερομηνία ενδεικτική)και θα εξηγήσω το γιατί.Ηταν μια μέρα όπου είχα διαλέξει μια τριπλετα από Glamour 3 ραντεβού ανα μια ώρα διαφορά το ίδιο απόγευμα.Εχοντας πραγματοποιήσει το πρώτο ραντεβού σχετικά καλό περιμένω Slava με υψηλές προσδοκίες.Μπαινει η κοπέλα γελαστή με ένα περίεργο ύφος σαν να με ξέρει και μου λέει πως ήταν το ραντεβού με την άλλη κοπέλα πριν καλα πέρασες;ξαφνιαζομαι αλλα ψύχραιμα απαντώ ωραία ήταν να δούμε εσύ τι θα κάνεις.Και ενώ αρχίζουμε καλά κάνει στριπτίζ φιλιά ελάχιστα χωρίς γλώσσα το προσπερνάω και αρχίζει το στοματικό όπου χρησιμοποιουσε χέρι δεν έκανε deep και έβαζε και δοντι.Εκει της λεω ήρεμα προσπάθησε χωρίς χέρι δοντι και πιο βαθιά έτσι θα είναι καλύτερο.Και ξαφνικά παίχτες μου αρπαζεται σαν να την έβρισα και μου λέει δεν θα μου πεις εσύ πως θα κάνω την δουλειά μουΚεφάλι σε τοίχο! αρχίζουν να με ζώνουν τα φίδια Μαλακία μου που δεν πήρα το γραφείο εκείνη την στιγμή.Αλλα λέω άσε μήπως στο σεξ είναι καλή εκει καθώς αλλάζαμε στάσεις άρχισε να μου λέει "what do you want" όταν αργουσα λίγο να της πω τι στάση θα κάναμε ε και εκεί μετά ολα πήραν την κάτω βόλτα άρχισε να μου πέφτει αυτή ειρωνευοταν ότι κουράστηκα απτα συνεχόμενα ραντεβού.Ειχαμε φτάσει στο 40λεπτο και εκεί άρχισε να λέει ξέρω ποιος είσαι γράφεις κριτικές στο bou και το ξέρεις ότι μια κοπέλα απολύθηκε επειδή κάποιος έγραψε αρνητική κριτική γιαυτην;εγώ συντηρώ την οικογένεια μου λέει με αυτή την δουλειά δεν θα ρθεις εσύ με μια κριτική να μου διαλύσεις την ζωή.Της εξήγησα ότι παντα φερομαι καλα στις κοπέλες καμια δεν έχει παραπονεθεί για μένα και στις κριτικές μου ακόμα και αν δεν περνάω τόσο καλά με μια κοπέλα δεν θα την "θαψω" απλά θα γράψω αυτό που έζησα.Καλυτερα λέει να μην γράψεις τίποτα τότε είμαι τόσα χρόνια εσκορτ κανεις δεν παραπονέθηκε.Στο τέλος αφού πήρε τα λουλούδια και τα λεφτά της ατόφια μου λέει συγνώμη αν σε στεναχωρησα εύχομαι στο τρίτο ραντεβού να περάσεις καλύτερα.Της είπα καληνύχτα δεν απάντησε.Μετα από 5 λεπτά στέλνω στο γραφείο συγγνώμη αλλά δεν νιώθω καλά για το επόμενο ραντεβού πείτε στην κοπέλα σορυ που ακυρώνω τελευταία στιγμή θα φροντίσω να βρεθούμε σύντομα.Εδω να τονίσω την άψογη αντιμετώπιση του γραφείου όπου η Δωρα με πήρε αμέσως τηλ της εξήγησα τι έγινε και μου είπε δεν φταιτε εσείς απαράδεκτη η κοπέλα σας ζητάμε συγγνώμη και οποτε είστε έτοιμος εδω είμαστε να δείτε το άλλο κορίτσι(κάτι που έγινε μετά από λίγες μέρες και πέρασα ωραία)Δεν είχα σκοπό να γράψω όπως είπα γιατί δεν ήθελα να είμαι η "αιτια" να έχει πρόβλημα η κοπέλα στην δουλειά της αλλα βλέποντας και άλλες 2 αρνητικές κριτικές και μιλώντας και με ένα έγκριτο μέλος σε π.μ εδω στο bou όπου μου είπε ότι και αυτός δεν πέρασε τόσο καλά λεω μέσα μου έχεις χρέος steve να γράψεις ότι έζησες ούτε "βαλτός" είμαι ούτε συμφέρον έχω ούτε ψεύτικο προφίλ έχω γραφεία και κοπέλες λένε τα καλύτερα για μένα όλοι με εκτιμανε και παροτρινω λοιπόν αν κάποιος δεν πέρασε καλα με Slava να το πει και αυτός για να κάνουμε τον απολογισμό.Κλεινοντας και αφού ζητήσω συγγνώμη απτα μέλη για την κριτική "σεντόνι" θα πω ότι ο σκοπός μου δεν είναι να χάσει την δουλειά της η κοπέλα ούτε κακιζω γράφω οτι έζησα που δεν σημαίνει ότι ισχύει για όλους.Απλα δεν μπορείς να μου λες ότι θα χάσεις την δουλειά σου επειδή θα γράψω κριτική που δεν είναι καλή.Οι κριτικές γράφονται για ενημέρωση αν είναι να γράφουμε μόνο θετικά και διθυράμβους τότε οι μισές κριτικές δεν θα πρεπε να αναρτώνται καν.Καλα βόλια σε όλους πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AcesHigh, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Limperatore XXI και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2020
Έχεις δίκιο φίλε που έγραψες.

Είναι δυνατό μια κοπέλα να επιχειρήσει να "φιμώσει" την γνώμη σου φερόμενη απαράδεκτα;

Ίσα ίσα που έτσι πέτυχε το ακριβώς αντίθετο από αυτό που επιθυμεί.

Φυσικά κι εννοείται πως δεν πρόκειται να πετάξω τα λεφτά μου σε μια επαγγελματία που θα φερθεί έτσι επικαλούμενη οποιονδήποτε λόγο.

Τέτοιες συμπεριφορές δυσφημίζουν το γραφείο που σιγά σιγά θα χάσει το καλό του όνομα.

Έχω φάει κι εγώ φόλα από εκεί δε λέω όνομα κοπέλας δε χρειάζεται.

Αν όμως θέλουν να έχουν τις δουλειές τους καλά θα κάνουν να φέρονται στον πελάτη τουλάχιστον άψογα αλλοιώς σωστά να παίρνουν πόδι.
T
troubaman
16 Οκτωβρίου, 2020
Φίλε έπρεπε να έχεις το πορτοφόλι σου σε εμφανές σημείο με ένα μάτσο πενηντάρικα μέσα για να την "ξεκλειδώσεις" όπως γράφει και ο συνάδερφος σε προηγούμενη κριτική Money Mouth
S
since1991
16 Οκτωβρίου, 2020
Δηλαδή πήρε τα λουλούδια πήρε τα λεφτά έριξε και ένα χέσιμο ...τέλεια την επόμενη φορά θα αφήνω τα λεφτά στο πατάκι έξω από την πόρτα .
16 Οκτωβρίου, 2020
Πολύ καλά έκανες και καταχώρησες αυτή την κριτική. Έχει χαθεί λίγο η μπάλα στο θέμα "σεβασμός". Οι κυρίες προσφέρουν κάποιες υπηρεσίες για τις οποίες πληρώνονται. Προφανώς αν είναι να περάσει κάποιος 1-2 ώρες που να μοιάζουν με το πώς θα ήταν με μια γκόμενά του κλπ., είναι επιλογή του και δεν αμφιβάλλω ότι αυτά είναι τα εύκολα χρήματα για μια κυρία. Συμβαίνει σε κάθε επάγγελμα να υπάρχουν και τα τρυχερά. Όταν όμως κάποια δεν ικανοποιεί τον πελάτη μέσα στα πλαίσια που έχουν συμφωνηθεί (και από ό,τι περιγράφεις, δεν ζήτησες και τίποτα ιδιαίτερο) ή ακόμα χειρότερα έρχεται με τουπέ ή στραβωμένη, η κριτική είναι απαραίτητη. Πρώτον γιατί θα σώσει κάποιους από ένα ραντεβουύ με αρκετές πιθανότητες αποτυχίας, και δεύτερον γιατί και αυτός που θα το τολμήσει θα πάει προετοιμασμένος ανάλογα για να φέρει το ραντεβού στα μέτρα του. Πάνω από όλα η ικανοποίηση του πελάτη, τα 150, 200 και μερικές φορές 300 την ώρα στις περισσότερες περιπτώσεις τα έχει βγάλει ο πελάτης με πολύ περισσότερο κόπο, για να κάθεται να ανέχεται τέτοια.
16 Οκτωβρίου, 2020
Ωραίος steve, πρέπει να αρχίσω να ξαναγράφω.

Πάντως όπως έγραψε ο busterd, η κοπέλα είναι κεφάτη για 1-2 εβδομάδες, μετά κουράζεται..

Δυστυχώς δεν βοηθάει και η περίοδος για πολλά ταξίδια, και ταυτόχρονα θέλουν να βγάλουν λεφτά, οπότε δυσκολεύουν τα πράγματα.

Δεν νιώθεις σε πόσα "διαμάντια" έχω πέσει που το ραντεβού μου τελικά ήταν μέτριο.

Anyway, thank you!
16 Οκτωβρίου, 2020
Εννοείται ότι καλά έκανες και έγραψες την κριτική, αν δεν την έγραφες θα ήταν λάθος και κακώς το σκέφτηκες...
Αν κάτι της έχει γαμήσει την ζωή είναι όχι οι κριτικές αλλά ότι μάλλον την χαλάει που είναι πουτάνα, ας πάει λοιπόν σπίτι της!
Κυκλοφορούν , δυστυχώς, πολλές τέτοιες που νομίζουν πως έπιασαν τον παπά από τα αρχίδια αλλά δεν έχουν καταλάβει ότι έφυγε ο παπάς και μείνανε με τα αρχίδια στο χέρι!
ΜΑΥΡΟ σε όλες αυτές που δεν σέβονται τα λεφτά που παίρνουν !
17 Οκτωβρίου, 2020
Εγώ πέρασα τέλεια μαζί τις χτες.
17 Οκτωβρίου, 2020
Μπραβο φιλε,κατα τα ειπες και σε ευχαριστουμε!
17 Οκτωβρίου, 2020
Φίλε εδω δεν είμαστε μόνο για να γράφουμε τα καλά αλλα και τα κακά, άσχημα , στραβά που μπορεί να τύχουν,
το σωστό πάντα είναι απλά να μην γράφουμε κριτικές όταν είμαστε εν θερμό και αφού έχει περάσει λίγο ο χρόνος ώστε να γράφουμε με το μυαλό καθαρά και φιλτραρισμένα και όχι με το συναίσθημα.

Εύγε για την ενημέρωση και την κριτική.

Επίσης επειδή απο το γραφείο αυτό έχω πάρει και εγώ πολλές κοπέλες και θα ξανα πάρω θεωρώ οτι τέτοιες συμπεριφορές δεν τις θέλουν ούτε τα γραφεία γιατι ζημία κάνουν εν τέλει.

Φάουλ του γραφείο πάντως που είχε ενημερώσει το πρόγραμμα σου, αυτό δεν αφορά καμία κοπέλα αν εσυ προέρχεσαι απο προηγούμενο ραντεβού και έχεις και επόμενο.
Μεγάλο φάουλ.
22 Οκτωβρίου, 2020
Πραγματικά μου κάνει εντύπωση, είχα περάσει τέλεια με την συγκεκριμένη. Αυτό που επίσης μου κάνει εντύπωση είναι ότι κομπλεξαρίστηκε που τις έβαλες σερί, σαν να ζήλεψε που δεν είναι η μοναδική που θα γαμήσεις σήμερα ενώ αυτή πηδιέται κάθε μέρα με 5-6. Άβυσσος η ψυχή της πουτάνας.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10