Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
το κορίτσι το έκλεισα μία μέρα πριν γιατί είναι φουλ. ήμουν το πρώτο της ραντεβού εκείνη την μέρα, το μόνο ελεύθερο δλδ. τρεις το μεσημέρι.
ήρθε με πεντάλεπτη καθυστέρηση, ε και;
πέρασε στον χώρο μου, πολύ νεότερη των φωτό. πολύ καλύτερη, το πρόσωπο έλαμπε, ματάρες φοβερές και ένα υπέροχο χαμόγελο. προσεγμένα ντυμένη με μακρυά πλισέ φούστα , μπλουζάκι και ψιλοτάκουνο πέδιλο.
από αγγλικά μια χαρά η δεσποινίς . είχαμε πολλά φιλιά με το καλημέρα. η γλωσσίτσα συμμετέχει κανονικότατα.
με έγδυσε και με φίλαγε, λαιμό, αυτιά και κατηφόρισε, πέρασε από τις ρόγες, δάγκωσε και έγλυφε φτάσαμε στο επίμαχο σημείο , πιπούλα αισθησιακή, σε αργούς ρυθμούς, να παίζει με την γλώσσα της , να τον φτύνει.
κορμάκι νορμάλ και γυμνασμένο , πωπουδάκι στην θέση του όπως και το μικρό της στήθος.καθαρό από μελάνι, φυσικότατο.
την περιποιήθηκα και γω μπρος και πίσω, δάκτυλα δεν αφήνει .
διάθεση και συμμετοχή στο φουλ.
στο σεξ ανταποκρίνεται και ακολουθεί , αγριάδες δεν μου φάνηκε να θέλει οπότε και δεν επιδίωξα.
κουβεντούλα στο ημίχρονο μετά το φρεσκάρισμα, και επανάληψη σε χαλαρούς και αισθησιακούς ρυθμούς. δεν θα κάνεις και αεροπλανικά αλλά θα έχεις συνευρεθεί με μία όμορφη κοπέλα και θα κάνεις ωραίο σεξ.
να πω την αλήθεια με όλα αυτά που διάβαζα και τις φωτό που είχα δει πίστευα πως κάποιο λάκο θα έχει, αλλά ευτυχώς διαψεύστηκα πανηγυρικά. σήμερα έχει και τα γενέθλια της(11/10) όπως μου είπε, χρόνια της πολλά και καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.137
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, kwstasxat και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού