Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για τίτλο προόριζα το "EvanAndKatelyn youtube" σε mute, αλλά σχεδόν κανένας δεν θα καταλάβει τί εννοώ.....
Μετά από αρκετό καιρό είπα να κάνω το 3445463 δωράκι στον εαυτό μου και να συνευρεθώ με ένα θηλυκό ανατολικής προέλευσης. Βασικά λόγω των φωτογραφιών περίμενα να συναντήσω μιλφάκι, και παρόλο που το κορίτσι πλησιάζει τα τριάντα επειδή είναι μικροκαμωμένη και μινιόν από κοντά μοιάζει με 20χρονο εύθυμο μωράκι....
Πρόσωπο για εμένα 8 αλλά ένα κενό στα δοντάκια όταν χαμογελάει της κόβει λιγο.....
Κορμί λεπτο, μικρό βυζί και πεντακάθαρη επιδερμίδα, όλα φυσικά και απείραχτα. Πολύ θετικό το ότι δεν έχει ούτε ένα τατουάζ...Ματάκι
Για τα γούστα μου πάλι θα έβαζα παραπάνω, αλλά επειδή δεν αρέσουν σε όλους οι μικροκαμωμένες το αφήνω 7...Ντροπή
Αγγλικά me Tsipras you Merkel go home....αλλά όλα καλά, προσπαθεί να συνεννοηθεί μαζί με μια μείξη αγγλικά-ουκρανικά και το αποτέλεσμα είναι γέλιο και χαβαλές.
Πολύ γλυκιά κοπέλα και ευχάριστος χαρακτήρας. Συνεχώς χαμογελαστή.
Τρια αρνητικά, τα οποία δεν με πολυπείραξαν αλλά να τα λέμε όλα.
Πρώτον, η μπουμπού αποφεύγει τα φιλιά, και δεύτερον το cim....ας πούμε ότι δεν ήταν cim ακριβώς, η γλωσσίτσα έξω και τα ποτάμια της μπεσσαμέλ να τρέχουν πάνω στο σώμα της...Σπασίκλας
Τρίτο....δεν το κατέχει το πνευστό αλλά κάνει πάντως φιλότιμες προσπάθειες.
Δύο μπαλλάκια με δυνατό σεξ που μου φάνηκε ότι το γουστάρει τρελά. Δεύτερο τελείωμα δεν το κατάφερα γιατί είμαι σάπιος, αλλά η δεσποινίς έκανε αρκετή προσπάθεια να με ξανασηκώσει, και έχω την εντύπωση ότι το έκανε γιατί ήθελε να γαμηθεί κι άλλο....Γλώσσα
Να σημειώσω ότι έχει ένα από τα πιό ζεστά μουνάκια που έχω πηδήξει ποτέ. Πραγματικά πολύ καλή αίσθηση και σφικτό. Επίσης πηδιέται πάρα πολύ καλά στα 4, μου φάνηκε ότι το προτιμάει και αυτή έτσι.
Πέρασα μια πολύ ωραία ώρα μαζί της και παρά τα λίγα αρνητικά έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος. Το παν είναι να μην κάνει αγγαρία η κοπέλα και η καλή διάθεση αυτόματα βγαίνει μπροστά και σε κάνει να τα ξεχνάς όλα. Αν θα την έβλεπα ξανά βάζω ίσως, αλλά ένα απλό ναι θα έπρεπε να υπάρχει σαν επιλογή.
Εξάλλου αύριο λέω να κάνω το 3445464 δωράκι στον εαυτό μου γιατί μια ομόσταυλη κοπελιά που είδα όταν έφευγα μου δημιούργησε πάλι στερητικά σύνδρομα....ρουφιάνες θα μας καταστρέψετε όλους......Γλώσσα

Καλά βόλια και υγεία σε όλους....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.266
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Elganador, Stef68, houdin και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού