Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 11 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρωτη φορα την παταω ετσι επηρρεαζομενος απ τις κριτικες των υπολοιπων..Για να μην μακρυγορω...
Ουκρανη βλάχα γύρω στα 27,με βυζί πέτσα γιαουρτιού και κώλο σουρωμενο και πεσμενο σαν ακορντεον...
Μπηκε στο δωματιο του ξενοδοχειου φορώντας ενα τζιν του 5ευρου απο Lidl,ενα tshirt μαυρο απο λαικη και κατι παπουτσια φθαρμενα λες κ τα πηρε απο ερανο της εκκλησιας...
Προσωπο νορμαλ τυπικο σλαβοειδες...
Με το που μπαινει,δεν παει καν στο μπανιο,ξεντυνεται κατευθειαν κ γρηγορα λες κ θα μπει αλλαγη σε 5x5 και ερχεται πανω μου κ τον βαζει στο στομα της....
Μετα πολυ βιας δεν την εδιωξα κ την κρατησα μονο κ μονο για ενα γυρο για τα μποσικα...
Φυσικα με το που τελειωσε το μαρτυριο,της ειπα ντυσου κ ευτυχως ξεκουμπιστηκε....
Μιλαμε για εκδιδομενη ,τυπικου φτηνιαρικου ουκρανικου μπουρδελου στο 29 χλμ Κιεβου-Οδησσου,που ακουσε οτι στην Ελλαδα υπαρχουν γιδια που δινουν 150 ευρω για μια ωρα κ ειπε να ερθει....
Η κοπελα ειναι για Φυλης-Μεταξουργειο..εκει μια χαρα....
Προσοχη μην την πατησετε οπως εγω.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
172
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, hornyasfuck και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2020
Μου κάνει εντύπωση ότι μόνο εσύ έχεις δώσει κακη κριτική στο συγκεκριμένο κορίτσι..μήπως είσαι μπαζο και ξενέρωσε??
11 Οκτωβρίου, 2020
Sorry αλλά η κριτική σου είναι εκδικητική.
Το κορίτσι είναι μου-νά-ρα.
Σίγουρα χρειάζεται ειδική μεταχείριση.
Αν την δεις όμως ντυμένη σικάτη όπως εγώ παθαίνεις ...
Σίγουρα επιλέγει που να βγάλει τον καλό της εαυτό όπως βέβαια όλες οι μουνάρες.
12 Οκτωβρίου, 2020
Annapurna γρήγορη απάντηση σε παρακαλώ πολύ dia ή slava έχω ραντεβού αύριο αν ειναι να το αλλάξω!!

Ομολογώ ότι συμφωνώ μεν, δλδ ότι δώσεις θα πάρεις και και πολλά παίζουν ρόλο. Μόνο μία φορά μου έχει τύχει να είμαι ευγενέστατος κτλπ κτλπ και η άλλη όχι απλά να κάνει χάρη που με γαμάει αλλα σε φάση να νιώθει αίσχος. Περιττό ότι δεν το μετάνιωσα καθώς ήταν ότι πιο τοπ επι πληρωμή έχω σπρώξει αλλά...Ελπίζω η κριτική σου να είναι απλά η κακιά στιγμή.
12 Οκτωβρίου, 2020
Oporopono για σένα είναι η Leksa όπως σου εξήγησα σε pm.
Σίγουρα πράγματα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4