Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με τόσα που άκουσα για την κοπέλα ήταν αδύνατο να μην υπάρξει δοκιμή ....τηλέφωνο στο γραφείο ήτανε full booking αλλά την επόμενη μέρα βραδάκι όπως γουστάρω την βρήκα ελεύθερη ...Στην ώρα της ...το γραφείο εξυπηρετικότατο....έσκασε μύτη με ένα κολάν και ένα τοπακι που τονίζαν όντως το απίστευτο κορμί της.....αλλά όταν ρε παιδιά την είδα στο πρόσωπο στην αρχή κομπλάρα δεν ήξερα αν έπρεπε να γελάσω ή όχι ....κάθε καλοκαίρι λοιπόν πηγαίνουμε για ψάρεμα στη Σαλαμίνα και έχουμε βρει ένα μέρος που έχει μουρμούρες!!!!Μου θύμισε μουρμούρα ....Εντάξει πλακίτσα κάνουμε (σχεδον) αλλα Πολλή υπερβολή πολλή υπερβολή με αυτά τα χείλη....Δεν υπάρχει λόγος κατά τα άλλα το κορμί!!!!!όπως τα λένε τα παιδιά υπέρτουμπανο....Μάλλον με πήρε χαμπάρι ότι δεν είμαι φαν στο ροφομουρμουρα στυλ και στην αρχή ήταν αρκετά κουμπωμένοι Αυτό βέβαια δεν μπορώ να το καταλάβω....αν Στράβων εις φύγε...τι να σου κάνω εγώ ρε κοπέλα πρέπει να αρέσεις Σε όλους????Υπάρχουν και άνθρωποι που δεν τους αρέσει αυτό το πράγμα ...Τέλος πάντων στον αγώνα Λοιπόν το κορίτσι στην αρχή τα φιλιά με πολλή πίεση Δεν θα έλεγα ότι πήρα γλώσσα αυτό το πράγμα που έβγαλε να μην πω τι ήταν καλύτερα Με έβαλε κάτω πραγματικά το σωματικό της ήταν απίστευτο πάρα πάρα πάρα πάρα πολύ καλό στη δική μου την περιποίηση ανταποκρίθηκε αρκετά καλά θα έλεγα με πολλές φονές και υγρά....ίσως να έφταιγε ότι έχω ξενερώσει από την αρχή Ίσως επειδή την είδε στραβά.....Επειδή δεν μου άρεσε αυτό που είδα στο πρόσωπο ....δεν πέρασα καλά αλλιώς την έχουν περιγραψει τα παιδιά αλλιώς Την είδα εγώ αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι επειδή δεν πέρασα εγώ Καλά δεν θα περάσουν και οι υπόλοιποι ..... αυτά από μένα Να περνάτε καλά!!!!για μένα δεν ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.999
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2020
Με τις αλλαγές του σάιτ και τα βασανα με τον κορονοιο δεν είχα δει ότι με έχει ξαναστείλει κουβά... Οκ.... Πάντως αν ήταν κάτι καλό θα την θυμόμουν....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1