Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 10 10
Call-Girls 24305
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Άννα άκουγα και διάβαζα πολλά
Η βαθμολογία της στις κριτικές ψηλά
Με είχε φάει και η Αντζυ δες την είναι φοβερή λεω αντε να την πάρω και να δούμε τι θα βγει,Με τις ελληνιδες δεν έχω τόσο τρελαθεί το κάνουν επαγγελματικά βαριούνται πιο πολύ,σε αντίθεση με τα ρωσακια που κάνουν τουρισμό και συνήθως έχουν όρεξη γιαυτό τις προτιμώ,Σκεφτόμουν για την Άννα να γράψω πολλά φανφάρες επαίνους και λόγια παχιά μα όμως αποφάσισα να είμαι περιεκτικός θα γράψω τα πιο βασικά θα μαι λακωνικος,
Η Άννα 2 βδομάδες είναι μόνο στην δουλειά γιαυτό το απολαμβάνει θέλει να περνάει καλά δίνει ψυχή και σώμα θέλει να σε ευχαριστήσει μόλις δεις την κωλαρα της αμέσως θα χεις στυσηΜεγάλο χαμόγελο
Ιδρώνει την φανέλα τίποτα δεν μασάει σε όποια στάση θέλεις η κοπελιά τα σπάει,Τώρα κιεγω κατάλαβα γιατί όλοι την ζητάνε γιατί στο τέλος χαίρονται υπέροχα περνάνε,Κάθομαι με τους φίλους διαβάζω και γελάω τις κριτικές που γράφουνε και ευχάριστα περνάω,Μου είπε όταν την ρώτησα για όλες τις κριτικές και είπε της αρέσουνε είναι απολαυστικές,Έφυγες κάτι ξέχασες Αννουλα για να πάρεις μα θα στο δώσω σύντομα και πάλι θα γουστάρεις,Κλείνοντας Αντζυ ευχαριστώ γιαυτην την πρόταση σου έτσι εξηγείται η λυσα σου και η επιμονή σου!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Fotis_kats, old boy και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2020
Εξαίρετη Αναφορά !!!! Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1