Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 477627
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από καιρό μία ο κορονοϊός μία κάτι προσωπικά μου είχα εξαφανιστεί από το site αλλά όχι και από το άθλημα.... Λοιπόν έχω πολλές κριτικές να γράψω και θα ξεκινήσω σιγά-σιγά για να μην γίνω βαρετος να ανεβάζω δυο-τρεις Ίσως και παραπάνω... επαναληπτικη Λοιπόν με το κορίτσι Μιας και Έχουμε ξαναβρεθεί στο παρελθόν και μπορώ να πω ότι εμφανισιακά είναι το ίδιο καλή και ίσως ελαφρώς καλύτερη η συμπεριφορά του γραφείου πάντοτε άψογη ....ίσως οι πιο επαγγελματίες από τους επαγγελματίες του είδους .....μπαίνει λοιπόν μέσα η κοπέλα στο δωμάτιο ....κλεισμένη και μία ώρα και στην ώρα της δεν τρώει σχεδόν καθόλου χρόνο.....Ασφαλώς δεν με θυμήθηκε δεν το περίμενα κιόλας....μπανάκι που δεν χρονοτριβει και σκάει με με την πετσέτα την οποία σαν γνήσιος πόρνος την πέταξα και ξεκίνησε το σπατουλάρισμα...για κάποιο λόγο ήταν πιο ψυχρή από την αλληφορα και μπορώ να πω ότι οι επιδόσεις της δεν ήταν το ίδιο καλές ....ίσως πιο επαγγελματίας ίσως να ήταν κουρασμένη Ίσως να είχα εγώ πολύ υψηλές προσδοκίες αλλά το ραντεβού Δεν κύλησε όπως θα ήθελα χωρίς αυτό να σημαίνει ότι σε κάποιον άλλον δεν θα είναι η Ariana που γνωρίζουμε όλοι από το Magic girls παίχτηκε ένας γέρος γύρω στους 45 λεπτά με αρκετές εναλλαγές με πολύ λίγα γλωσσόφιλα αυτή τη φορά ....για να μην πω σχεδόν ανύπαρκτα ....το τέλος ήρθε πάνω στην κολάρα της που ομολογουμένως είναι ίσως από τις ομορφότερες και τις πιο λαχταριστές που έχω δει !!!!!αν και λάτρης της πίσω πόρτας αυτή τη φορά δεν μου το βγαλε για να μπω απο εκει....Μπορεί το ξαναλέω να φταίω εγώ αλλά ίσως τελικά το κορίτσι μετά την διαφήμιση και τους πολλους αγαπουλιδες να έχει σηκώσει την μυτη της λιγάκι παραπάνω από ότι θα πρέπει ...η άποψή μου είναι αυτή μπορεί με κάποιον άλλο φίλο να είναι δίπλα η τρίπλα καλύτερη. .. Πάντως το ίσως με το ζόρι το έβαλα.... Πιο πολυ για όχι πηγενα....!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.999
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, doc_lin, goldenbrown28 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού