Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 61 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το καλό πράγμα αργεί πάντα. Ψήθηκα από τις φωτό που είδα μια κοπέλα στα γούστα μου(μελαχρινή, καμπυλωτό κορμί, μικρόσωμη) και ύστερα από προσπάθειες λίγων ημερών έκλεισε το ραντεβού ένα απόγευμα στο Φάληρο. Από κοντά το Τζινάκι ανώτερο των προσδοκιών μου, τόσο που σάστισα.Όμορφο πρόσωπο και μεγάλα, εκφραστικά μάτια που όσο γελαστά είναι τόσο σε σκανάρουν. Μπήκε για ντουζάκι,όπου όταν βγήκε και έβγαλε την πετσέτα έπαθα το δεύτερο σάστισμα γιατί άλλο να βλέπεις αυτό το υπέροχο στήθος και αυτό το ζουμερό κώλο λάιβ,άλλο στις φωτό . Στα του αγώνα βαθύ φιλί,πίπα αντικειμενικά πολύ καλή για την ηλικία της,με πρόστυχες ματιές και παιχνίδια με τη γλώσσα της. Σεξ σε αρκετές στάσεις, δεν είπε όχι σε τίποτα,παίρνοντας και κάποιες πρωτοβουλίες.social πολύ ευχάριστο, έχει μια θετική ενέργεια και είναι προσγειωμένη κοπέλα που μπορείς να μιλήσεις χωρίς να μετράς τα λεπτά για να αρχίσει ο επόμενος γύρος. Συμπερασματικά είναι μια κοπέλα που αν της φερθείς καλά θα στο ανταποδώσει με το παραπάνω. Τα 240 που έδωσα δεν τα έριξα στο πηγάδι σε καμία περίπτωση.Στο ίσως αν θα την ξανασυναντούσα είναι γιατί δεν είμαι τακτικός πια στο σπορ. Μου άφησε όμως θετικές εντυπώσεις και στα συν της ότι είχε μαζί αντισηπτικό και γενικά προσεγμένη υγεινή. Το αναφέρω γιατί οι μέρες που ζούμε είναι περίεργες και πρέπει όλοι να προσέχουμε(δωρεάν κοινωνικό μήνυμα)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 30, 2020
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
MrEco
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.718
Πόντοι:
4.125
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ant-ant, Tzina22, chris1955 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού