Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 8 10
Call-Girls 18677
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τη φολα που είχα φάει από τη Μαρία της Ρωσίδα με τη προηγουμενη συνάντηση, και μιλώντας με το γραφείο για να περασω μια ωριτσα χαλαρή απόψε, μου προτειναν την Εμα.
Όταν έχεις καεί λένε απ'το χυλό φυσάς και το γιαουρτι και αφου ζάλισα την ονόματι Νικόλ στο τηλεφωνο για να με διαβεβαιώσει, μόνο χειρογραφη εγγυηση δε ζήτησα, έκλεισα την Εμα.

Οι φωτο έχουν μια λάμψη καλλιτεχνικη που η πραγματικότητα είναι αρκετά κοντα θα έλεγα.
Ήρθε ντυμένη στα άσπρα και αμέσως δε ξερω πως μου έκατσε μου έμοιαζε με τη Μέριλιν ΜονρόΈρωτας

Ελα μέσα Μέρλιν της λες και έσπασε ο παγος με τα πρωτα γελια. Άτομο χαλαρό και σίγουρα έμπειρο, δεν είχε τρακ, περασαμε σε φιλακια ευκολα χωρίς τρακ.
Μιλαει κανονικά ελληνικά και μάλιστα ουτε καν σπαστά, σαν καλό διαβασμένος παπαγαλος.

Σωμα, σε όλα όπως αρμόζει σε μια Μέρλιν, ουτε υπερβολές ουτε καταχρήσεις και κρεπάλες.
Βυζακι μου άρεσε πολυ η ρόγα.
Τρυπουλες καθαρές, περιποιημενες, που ανοίγει τα ποδια της να τις φας ξανά και ξανά.
Τσιμπουκακι όχι βαθυ αλλά διερευνητικό και παιχνιδι με τις μπάλες με ωραίο χειρονακτικο συνδιασμο.
Όταν έκατσε να τη γαμησω από πισω με θέα τη κωλαρα της και που γυρναγε να με κοιτάει, αδειασα τον κόπο μου στη πλατη της.
Χαμόγελο σατανικο με συνοδεία στα καθαρά ελληνικά ένα " Σ'ευχαριστώ μωρό μου" ηταν και ότι χρειαζόταν να κλείσει η νυχτα μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, kwstasxat και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού