Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είναι και καποιές στιγμές που λες "αφήσου", παρά τα στραπάτσα που έχεις φάει, τις φοβίες που έχεις και συνεχιζεις να έχεις και την ταλαιπωρία που έχεις υποστεί, και τελικά "αφήνεσαι¨ και όλα πάνε ανέλπιστα καλά.
Οι Αμερικάνοι το λένε go with the flow και αυτό ακριβώς έκανα.
Είδα της φωτό και η πρώτη αντίδραση μου ήταν, Μπαααα...φωτοσοπία του θανατά..δεν μπορεί τέτοιο πλάσμα να είναι εδώ...
Είναι όμως και η εμπιστοσύνη που έχω στο γραφείο και της ευγενέστατες κοπέλες στην γραμματεία που ποτέ δεν με εχουν συμβουλέψει λανθασμένα.

Για να μην σας ταλαιπωρώ όμως με τα δικά μου μπαίνω στο θέμα.

Η Leksa υπάρχει και είναι ότι πιο αληθινό έχω γευτεί εδω και πολύ καιρό.
Την κατατάσω έυκολα στο τοπ 10 των πάαααρα πολών ετών μου στο αθλημά - και δεν εννοώ μόνο στον Ελλαδικό χόρο αλλά παγκοσμίος.

Είναι ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ που ξέριε τι κάνει, γιατί το κάνει και πάνω από όλα, πως να το κάνει τέλεια για να νοιώσεις εσύ φανταστικά.

Θερμή, φουλ GFE, τον καταπίνει όλο και επιμένει για περισσότερο.
Δεν σε αφήνει λεπτό, σε φιλάει, σε κάνει να γελάς σαν παιδί χωρίς να ξέρεις γιατί.
Είναι η γυναίκα ποθ θα μπορούσε να σε κάνει να τα αφήσεις όλα και να την πάρεις από το χέρι να της δείξεις τον κόσμο..όχι για να σε κλέψει..δεν θα στο ζήταγε..εσύ θα το έκανες από μόνος σου..μαγεμένος.

Ξέρει να απολαμβάνει και δεν ντρέπεται να στο δείξει, δεν ντρέπεται γενικά γιατί είναι αληθινή..όλα απάνω της είναι φυσικά.

Το κορίτσι έχει το πιο ωραίο στόμα, χαμόγελο, χείλια, και μουνάκι που θα δεις ποτέ.

Καργιόλιδες συνάδελφοι..προσέξτε όποιοι την συναντήσετε να δείξετε αγάπη και σεβασμό, να αφεθείτε στα χέρια της και να απολαύσετε την ανώτερη ποιότητα αυτής της παλακίδας...μετά πειτε ενα ευχαριστώ στον Gauguin και σε εμένα που σας ανοίξαμε τα μάτια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
3.083
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, kaavlas, women_lover_78 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2020
Τι σεβασμό να της δειξω.. . Θα την ξεσκισω στο πηδημα και θα της αρεσει.. Χεχε
30 Σεπτεμβρίου, 2020
#Μινώταυρος, και το ξέσκισμα μπορεί να γίνει με σεβασμό..δεν είπα να το παίξεις αγαπούλης, για να γαμήσουμε πάμε όλοι.
Μην γίνεις μαλάκας ειναι το θέμα..όχι μόνο εσύ αλλά όλοι μας.
30 Σεπτεμβρίου, 2020
Η ηλικια ειναι αυτη που λενε στο προφιλ της?
30 Σεπτεμβρίου, 2020
#Limperatore XXI, αν όχι 27 τότε το πολύ μέχρι 32.
02 Οκτωβρίου, 2020
f*ckallbitchaz
Ναι! ευχαριστω συναγωνιστη για την κριτικη.
Λεω να το τιμησω το.... Leksaki.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5