Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απρόσμενη συνάντηση. Την είχε πάρει ο φίλος μου όταν είχα πάρει εγώ την Rebecca από το ίδιο πρακτορείο, τέλη Αυγούστου και μου είχε πει τα καλύτερα. Την ζητάω λοιπόν πριν λίγες μέρες. Η ημερομηνία ενδεικτική, δε θυμάμαι ακριβώς.

Μπαίνει μέσα σοβαρή, κάνει μπανιο μου έρχεται. Εμφάνιση συμφωνώ με τους προηγούμενους. Το κορίτσι είναι Barbie. Οι φωτός ακριβέστατες.

Ξεκινάει με πολύ καλό στοματικό και αρχίζουμε το σεξ. Στην αρχή μου στήνεται στα 4. Το νιώθω ότι πονάει. Ωστόσο αδιαμαρτύρητα συνεχίζουμε. Μετά εγώ από πάνω της. Φιλιά στο στόμα απλόχερα. Όσα της ζήτησα. Μετά ανεβαίνει πάνω μου. Ξαφνικά λυγίζει από τους πόνους. Σταματάει.

Μου λέει «καπούτ» και να μου κάνει μασαζ. Τα παίρνω αλλά μένω ψύχραιμος ενώ είμαι έτοιμος να στείλω στο πρακτορείο μήνυμα βάιμπερ.

Της λέω - στα αγγλικά πάντα - αν ήθελα μασάζ θα έπαιρνα μασέρ. Αν δεν άντεχε δεν υπήρχε λόγος να έρθει. Χωρίς νευρα εγώ αλλά ξενερωμενος. Μιλάει λίγο whatsapp και μου λέει να με τελειώσει με πίπα στο στόμα και να μην πληρώσω τίποτα. Απολογήθηκε ότι ο προηγούμενος ήταν τρελός και την «πέθανε» αλλά τώρα την έπιασαν οι πόνοι. Ελεος ρε παιδιά. Πώς τις πηδάτε μερικοί;;; Μην το πάρει κανένας προσωπικά. Γενικά μιλάω.

Η κοπέλα το χειρίστηκε αψογα. Πήρα το έξτρα μου - cim - και με παρακάλεσε μόνο να της δώσω τα 20 ευρώ για τον οδηγό.

Έμεινα τόσο ικανοποιημένος από τη συμπεριφορά της που ήθελα να την πάρω ένα δίωρο άλλη γορα που θα ήταν καλά. Ωστόσο στο σάιτ δεν υπάρχει πια το προφίλ της και από τακτ δεν έχω ρωτήσει τον λόγο.

Πραγματικά μπράβο της. Σίγουρα δεν έκατσε μια ώρα αλλά και σεξ κάναμε και το έξτρα το πήρα και δεν πλήρωσα ουσιαστικά τίποτα. Μόνο μπράβο έχω να πω για τη συμπεριφορά της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
20€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, kwstasxat και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2020
Μπράβο στο κορίτσι για την άψογη συμπεριφορά της.
*Με άλλα λόγια ο προηγούμενος πελάτης την "ξέσκισε" !
Ποιο μέλος του σάι είναι;; Χμμμ;
28 Σεπτεμβρίου, 2020
φίλε αν κατάλαβα καλά από αυτά που έλεγε, Άγγλος τουρίστας ή Άγγλοι τουρίστες την ξέσκισαν.
29 Σεπτεμβρίου, 2020
Καλά μη πιστεύεις πουστη λόγια και πουτανας μοιρολόγια...Κουλ
Παίζει και αυτό έτσι.Αλλα νταξει καλά το χειρίστηκε.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3