Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βράδυ Παρασκευής και μετα απο μια κουραστική εβδομάδα ηθελα ενα ωραιο κοριτσι να χαλαρωσω. Επικοινωνία με το Γραφειο και ραντεβού το βραδυ στην γνωστη λεωφόρο στο ξενοδοχείο της. Η κοπέλα ειναι οπως στις φωτο. Με υποδεχθηκε με ένα μαύρο εσωρουχο καυλωτικο που ξεχειλιζαν τα φανταστικα βυχια της. Ειναι κανονικου υψους, μπαμπατσικη, με ωραιο πρόσωπο και ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΦΥΣΙΚΟ 3ΑΡΙ ΣΤΗΘΟΣ. Δεν εχω ξαναδει τοσο ομορφο στηθος. Στητο, φουσκωτο, φρεσκο και παρθένο. Βαμμενη και φορούσε χρυσα κοσμήματα. Σαν να γνωρισα μια ωραια γκομενα DIVA σε μπαρ και θα την πηδαγα τωρα. Κανω μπανιο και βγαίνω,με περιμενε στο κρεββάτι γυμνή. Αρχιζουμε αμεσως βαθιά φιλια. Η κοπελλα τοχει. Κυριολεκτικα βυθιζε την γλωσσα της στο στομα μου ενω ταυτοχρονα επαιζε με το χερι της την πουτσα μου. ?Μετα ακα πιπα και καραμελωμα αρχιδιων. Μετα απο 15 λ περιπου που τα εγλυφε ολα και ο πουτσος μου εγινε σιδερο μπηκαμε στο κυρίως πιάτο. Καποτα και ανεβηκε πανω μου. Βαθύ γαμισι και ταυτοχρονα γλωσσοφιλα. Επιανα τον κωλο της και εβλεπα τα ομορφα τριαρια βυζια της να ανεβοκατεβαινουν. Δακτυλισμα στην κωλοτρυπιδα της χωρις πρόβλημα. Φανταστικο βελουδινο δερμα γεματο ομορφια και αρωματα. Εχει ενα
τατου στο δεξι ποδι ψηλα που δεν σε χαλαει. Φανταστικό πηδημα. Ετσι πρεπει να εχυσε 2 φορες. Μετα ιεροποστολικο νατην βλεπω και δυνατο γαμισι. Γλωσσοφιλα συνεχως βαθια. Τα 3αρια βυζια της ανεβοκατεβαινουν στις δυνατες πουτσιες και τα μαζευα με τα χερια μου. Ποδια στους ωμους και ο πουτσος μου συναντησε την μητρα της. Φουλ γαμισι και εβγαζε μονη της της γλωσσα της να γλυψει την δικη μου. Μετά εβγαλα την καποτα. Την εβαλα παλι πιπα απο πανω της και κατεθεσα στα φανταστικα βυζια της. Δυστυχώς δεν εχυσα πολυ γτ το προηγουμενο βραδυ ειχα γαμισει αλλη γκομενα και δεν ειχαν γεμισει ακομη τα αρχιδια μου. Ντους και παμε για δευτερο. Γλυφομουνι στο τελειως ξυρισμενο πεντακαθαρο baby μουνακι της, που ξαναχυσε ενω παντα επαιζα με τις θηλες της μετα πιπα βαθια να τον καταπίνε στο λαρυγγι της. 1ωρα συνεχώς γαμισι και χαδια Δεν την αφηνα ουτε ανάσα να παρει.. Γουσταρα πολύ την γκομενα. Απόλυτη GFE. Και ολη νυκτα να εμενα στο δωματιο της θα την γαμαγα συνεχως. Ολη νυκτα θα τον ειχα μεσα της??. Ειναι απο Ουκρανια, 25χρ.? θαναι μεχρι Οκτωβρη εδω, μιλαει τελεια Αγγλικα και εχει σπουδασει πανεπιστημιο. Πέρασα φανταστικα και την συνιστώ. Θα την ξανατιμησω. Το γραφειο εξαιρετικο, ευγενεστατο, απαντουσαν αμεσως σε καθε sms που εστειλα για το ραντεβού. Μην ξοδευετε λεφτα σε δελα, Μεταξι, και φυλης που γαμουν πακιστανοι, προσφυγες και γεροι τις αρρωστες. Λογω κορονοιου κλείστε ενα ομορφο κοριτσι για παρτη σας σε ξςνοδοχειο. Λογω κρισης κανουν καλες τιμες και μπορεις να παρεις και μισάωρο. Ειναι πιο καθαρές, πολυ ομορφες, και τις ευχαριστιεσαι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
925
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, alpula, GALLAS και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2020
μετρια σε ολα της στηθος καλο αν και δεν ειναι οπως τις φωτο
κοιλια αρκετη που δεν φιανεται στις φωτο
υπηρεσιες τυπικες βιαστικη αντε να τελειωνουμε
με τιποτα για 140 ουτε για 80
αν θελει αυτη 140 τοτε αλλες πρεπει να ζητανε 200
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1