Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 47 10
Call-Girls 110985
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα δανειστώ τη φράση του λαμπρού μυαλού που έχουμε στη διοίκηση του δήμου ΑθηναίουΜαλακίαΜαλακία για τον μεγάλο περίπατο, για να παραδεχτεί ότι δεν πέτυχε όσα φανταζόταν με την τροποποίηση του κέντρου της Αθήνας. Κάπως κ έτσι και η συνάντησή μου με Φρνατζέσκα. Εύκολο κλείσιμο της κοπέλας με την ευγενέστατη τηλεφωνήτρια για την ώρα που ήθελα. Σκάει την προκαθορισμένη ώρα με ωραίο λουλουδάτο φόρεμα με διακριτικό μπούστο, όμορφο πρόσωπο, ξανθά μαλλιά και όμορφο κορμί. Συνεννόηση εύκολη με συμπαθητική γνώση ελληνικών. Απαλά φιλάκια στην αρχή κατά το socializing ήπια σωματική επαφή...,
Πέρασμα στα ενδότερα, αφού κάναμε το μπανάκι μας, ωραίο κορμί όπως στις φωτο ακριβώς και επέλεξα να το πάμε σε gfe... Πεντακάθαρη, μοσχομυριστή, απαλή επιδερμίδα. Καλή ανταπόκριση και ήρεμη στα χάδια και στα φιλιά μου, περιποίηση στο μουνάκι της για αρκετή ώρα και στην παχιά κλειτορίδα της με εσωτερική ανταπόκριση και πνιχτά βογγητά. Στη συνέχεια το στοματικό της ήταν καλό, με περιποίηση και της "οικογένειας" αλλά την έπιασα κάποιες στιγμές και έκανε κάποια πράγματα μηχανικά εντελώς. Τέλοσπαντων...
Στην κυρίως πράξη ξεκίνημα στα 4 με καλό στήσιμο, ωραίο το κωλαράκι της, ρυθμός αυξομειούμενος ανάλογα τη φάση. Μου έκανε εντύπωση ότι παρά το νεαρό της ηλικίας της, πόσο "ανοιχτό" κόλπο έχει με αποτέλεσμα η αίσθηση να είναι μειωμένη... Γύρισμα ιεραποστολικά, με πολλά φιλιά, αγκαλιές κλπ, αλλά και πάλι με φρενάριζε λίγο με τα χέρια της, δεν με άφηνε να μπω κανονικά φουλ μέσα της, και τα πόδια της ήταν λες και ήταν ξύλα, δεν τα λύγιζε να μπορώ να έχω καλύτερη διείσδυση. Το ίδιο και πλαγιαστά χωρίς καλή επαφή και να μπορώ να το απολαύσω... Βγάλσιμο καπότας, καλό στοματικό ξανά για κάμποσο και τελείωμα στοματάκι της...
Περίεργη εμπειρία λοιπόν με το συγκεκριμένο κορίτσι του "μάγου". Χωρίς να κάνει κάτι τρομερά λάθος, δεν τα έκανε και απόλυτα σωστά. Φιλική κ επικοινωνιακή , με διάθεση για κουβέντα και να σε χαλαρώσει αλλά δεν έδωσε "γκάζι" ποτέ και πιο πολύ ήταν σαν έχει το πόδι στο φρένο στην αττική οδό...ίσως να την πέτυχα εγώ έτσι, τι να πω...οπωσδήποτε πάντως έχει να πάρει πολλά μαθήματα από τη φίλη της τη Σοφία μιας και κάνουν και μαζί duo για τη σωστή και πλήρη ικανοποίηση του παρτενέρ. Εξ ού κ ο τίτλος της κριτικής γιατί μου άφησε αυτήν την αίσθηση συνολικά...Δεν τα έκλαψα τα λεφτά αλλά και δεν μπορώ να πω ότι έπιασαν και 100% τόπο...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 24, 2020
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
225€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, TOMCRUISE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2020
Μπορεί να μην την πέτυχες καλά γιατί με μενα δεν ήταν καθόλου έτσι..
25 Σεπτεμβρίου, 2020
Υπάρχει και το "left foot braking", που λέμε εμείς οι άνθρωποι των αγώνων. Η κοπέλα στρίβει με 200 μεσιέ μου. Μπορεί να έτυχε.
...και για του λόγου το αληθές

https://www.youtube.com/watch?v=Pcg15lHSBKU
25 Σεπτεμβρίου, 2020
Χαχα φίλε Makedona το "left foot braking" είναι για τους εκπαιδευμένους, οι υπόλοιποι το λιγότερο να φάνε τα μούτρα τους.
Πέρα από την πλάκα, εγώ την συνάντησα σήμερα για δυο ώρες την κοπέλα και έμεινα έκπληκτος με την συμπεριφορά της από την ώρα που άνοιξα την πόρτα και μέχρι που έφυγε.
Πιο GFE πεθαίνεις.
Σίγουρα είναι και αυτό που λέμε ότι είναι και θέμα Χημείας.
Με την ευκαιρία θα ακολουθήσει αναλυτική περιγραφή.

Για τους παλιούς μου θύμισε την Katty που προφανώς έχει σταματήσει εδώ και καιρό.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3