Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 50 10
Call-Girls 139827
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη μικρη την ειχα λοκαρει απο την πρωτη μερα που ηρθε.
διαφορες υποχρεωσεις ομως με εκαναν να αργησω να τη δω.
τελικα την συναντησα την περασμενη εβδομαδα.

μπαινοντας στο δωματιο αντικρυσα ενα πολυ ομορφο πιπινι 23 ετων που ομολογω δεν το περιμενα.
καταγωγη μιση απο τη Λετονια μου ειπε και μιση απο την Ουκρανια.
επικοινωνια πολυ ευκολη στα Αγγλικα αφου το κοριτσι τα μιλαγε πολυ καλα.
οι φωτο που βλεπουμε εδω λοιπον αν και ειναι πραγματικες -εχει και σελφι αλλωστε- πραγματικα την αδικουν και την αδικουν πολυ.
απο κοντα ειναι πολυ πιο ομορφη και πιο γλυκια.
πραγματικη ζωγραφια. λουκουμακι!!!
πανεμορφο προσωπο με καστανα ματια, μακρια, πολυ μακρια -μεχρι τον κωλο- καστανα μαλλια, αδυνατο μοντελε κορμι, περιποιημενα ακρα, βυζακι μικρο να χωρα στη χουφτα, επιπεδη κοιλια, πολυ καλο δερμα και εναν κωλο πραγματικο ποιημα.
δυο μικρα τατου κοσμουσαν το κορμι της. μια πεταλουδα χαμηλα πανω απο το αιδοιο της και το συμβολο του ζωδιου της (Λεων) στον αυχενα.
ειχε δε ενα χαμογελο και μια τσαχπινια στο φερσιμο της που απο την πρωτη στιγμη καταλαβα οτι το ραντεβου θα παει καλα.
και πηγε τελεια!!!!!



αμεσως βρεθηκαμε στο κρεββατι να φιλιομαστε βαθια, λες και ειχαμε να βρεθουμε χρονια. ηταν πολυ δοτικη και θερμη στις περιπτυξεις της που λιγο με αιφνιδιασε.
ο αγωνας λοιπον οπως καταλαβαινετε θα κυλουσε αυστηρα σε gfe ρυθμο.
σε λιγο κατεβηκα χαμηλα να την περιποιουμαι με τις ωρες.
το κοριτσι ανταποκρινοταν και φαινοταν οτι της αρεσε, αφου δυο τρεις φορες μου εσφιγγε το κεφαλι με τα μπουτια της.
εγω αφου εβλεπα τετοιες αντιδρασεις δεν ελεγα να φυγω απο εκει. ΓλώσσαΓλώσσα
το μουνακι της περιποιημενο και ανοιχτο σαν τριανταφυλλο οπως ηταν το φιλαγα, το εγλυφα, το επαιρνα με τα δακτυλα μου να παιζουν την κλειτοριδα της και ενιοτε να μπαινουν απαλα μεσα της, μεχρι που κι εγω ειχα φτασει την καβλα μου στο ζενιθ.
αλλαξαμε θεση και τωρα ειχε αναλαβει εκεινη στοματικο.
το κοριτσι την πιπα την κατεχει. της ζητησα σε αργο ρυθμο και εδωσε ρεσιταλ γλυψιματος.
παιζει το κεφαλι με τη γλωσσα της, γλυφει τον κορμο, τον παιρνει και ολον μεσα, γλυφει μπαλλες κι οταν ημουν ετοιμος να χυσω, τα πηρε ολα στο στομα ευχαριστα και δεν σταματησε, ουτε τον εβγαλε απο μεσα της, μεχρι τον τελευταιο σπασμο καβλας μου.
η επαφη δε που ειχαμε με τα ματια καθολη τη διαρκεια του στοματικου και το παιξιμο που εκανε με τα μαλλια της προσθεταν κι αυτα ποντους σε ολη αυτη την εμπειρια που ζουσα.


στο διαλειμμα ειχαμε λιγο κουβεντα για τα γνωστα τετριμμενα.
δεν αναλωθηκαμε σε πολλες κουβεντες ομως, γιατι σε λιγο αρχισε ο δευτερος γυρος με πρωτοβουλια του κοριτσιου.
μονη της λοιπον ξεκινησε παλι με φιλια και χαδια και σε λιγο τον ειχε και παλι στο στομα της. δεν περιγραφω παλι το στοματικο της.
κορυφαιο.
δεν αργησε να με φερει σε πληρη στυση παλι και μολις ημουν ετοιμος φορεσα το κρανος και την γυρισα εγω ανασκελα.
αφου την περιποιηθηκα παλι κι εγω για λιγο, μπηκα μεσα της σε ιεραποστολικη σταση.
το κοριτσι τυλιξε τα ποδια της γυρω απο τη μεση μου και αρχισε αργα το ταξιδι στον παραδεισο.
με αργες κινησεις μπαινοβγαινα μεσα της ενω συνεχως φιλουσαμε ο ενας τον αλλον βαθια.
σε λιγο της σηκωσα τα ποδια με τα πελματα της στους ωμους μου και βαζοντας ενα μαξιλαρι απο κατω της συνεχισαμε ετσι.
επειτα την εβαλα στα τεσσερα.
δεν γινοταν να μην τη βαλω στα τεσσερα.
η θεα που μου προσεφερε ηταν απλα απιστευτη!!!!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
θα μπορουσα να τη χαζευω με τις ωρες.
σε λιγο ημουν και παλι μεσα της. την επαιρνα ετσι για οσο ειχα ακομα αντοχες.
τα μαλλια της επεσαν στο πλαι απο την αντιθετη πλευρα καθως γυρισε να με κοιταξει λεγοντας μου να μη σταματησω.
εγω ειχα ανεβασει ρυθμο και κρατωντας την απο τα καπουλια ημουν ετοιμος να εκραγω.
το τελος ηρθε στην πλατη και στη μεση της βγαζοντας το προφυλακτικο και γυριζοντας μετα η ιδια μου πηρε με το στομα οτι σπερμα ειχε απομεινει, στραγγιζοντας με τελειως. Ναι!
μολις ειχε τελειωσει το τελειο ραντεβου.
αποσυρθηκαμε εναλλαξ για το μπανιο για να πλυθουμε και να συνελθουμε.



με δυο λογια περασα τελεια. το κοριτσι για μενα ηταν το τελειο ραντεβου.
πανεμορφη, με εξαιρετικο σερβις, υπεροχο κορμι, πολυ καλη συμμετοχη στο σεξ, καλη διαθεση και γενικα για μενα ειχε ολο το πακετο.
ισως ημουν λιγο περισσοτερο περιγραφικος και πιο παραστατικος στην κριτικη μου απο οσο συνηθιζω, αλλα το αξιζε.
θα μεινει εδω 10-15 μερες ακομα και αν και δε συνηθιζω να βλεπω κοριτσια γραφειου για δευτερη φορα, τη Dia θα την δω σιγουρα.


ευτυχειτε και υγιαινετε παιχτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 20, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.951
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Εκλεκτικός και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Ανελέητη αναφορά... Ναι!
Υπηρεσίες σε συνδυασμό με το πολύ σημαντικό στοιχείο ότι υπερτερεί των
φωτογραφιών της , είναι αλήθεια πως , φέρνει μια κάποια αναστάτωση στον αναγνώστη...
Κρίμα που φεύγει , κρίμα που δεν προλαβαίνω...

Καταπληκτική εμπειρία !!!
Good to Tell Ματάκι
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Το όμορφο κωλαράκι της είναι εμφανές και απο ΤΗΝ φωτογραφία που τον τουρλώνει.
Masterpiece not to be missed ...
Εύγε !!!
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Monsier Petran εύγε!!!!!!Προσκύνημα
23 Σεπτεμβρίου, 2020
σας ευχαριστω,να ειστε καλα ολοι.
ευχομαι καλες συναντησεις σε ολους για οσο μπορουμε ακομα προτου μας ξαναβρει αλλο lockdown,πραγμα που ολοι απευχομαστε.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4