Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 10 10
Call-Girls 24305
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δε θα μπω σε λεπτομέρειες για τη σεξουαλική πράξη. Αυτή τη φορά θέλω να το κρατήσω για μένα. Στα λίγα που θα πω, είναι ότι της αρέσει πολύ το σεξ όπως μου είπε και έδειξε και ότι στη δουλειά μπήκε πριν τέσσερις μέρες. Είναι φυσικό ταλέντο. Αν ήταν κοπέλα μου θα κάναμε σεξ 902098290482089472 φορές τη μέρα.

Η κοπέλα είναι έρωτας. Girl next door σε εμφάνιση με κορμί που θέλεις να το γλείφεις και να το χαϊδεύεις όλη μέρα, φυσικότατο, με λίγα διακριτικά τατουάζ, χαριτωμένο πρόσωπο.

Η Άννα θα έπρεπε να κάνει σεμινάριο πίπας σε γυναίκες που θα θέλουν να κάνουν σεμινάρια. Τόσο καλή. (για όποιον μπερδεύτηκε, θα έπρεπε να εκπαιδεύει τους εκπαιδευτές της πίπας). Πέρασε μία ώρα μαζί της χωρίς να το καταλάβω. Ανταποκρίνεται σε όλους τους ρυθμούς και σε PSE και σε GFE, αν είσαι ευγενικός μαζί της και την σεβαστείς θα σου το ανταποδώσει με τον καλύτερο οργασμό της ζωής σου. (και γιατί να μην είσαι ευγενικός έτσι κι αλλιώς)

Έλεγα να ανανεώσω τον χρόνο για + μισή ώρα αλλά μετά σκέφτηκα καλύτερα να την ξαναδώ μεθαύριο, οπότε Τετάρτη θα έχουμε δεύτερο γύρο. Έχω το χαμόγελο του Durex σήμερα στη δουλειά και Άννα, σε ευχαριστώ για αυτό. Δύσκολα ενθουσιάζομαι πια Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, Annapurna και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Συναγωνιστη πιπα κανει βαθια...¿
T
Takashi
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Takashi αδελφέ μου έκανε αλεπάλληλα deepthroat και δεχόταν και mouth fuck αδιαμαρύρητα. Γίνεται να την βαφτίζω εκπαιδεύτρια εκπαιδευτών πίπας και να μην κάνει deep? Σπασίκλας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2