Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 10 10
Call-Girls 24305
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατ’ αρχήν είμαι λίγο στενοχωρημένος που δεν είναι δική μου η πιο κάτω κριτική του συναγωνιστή GIORGOS33 και συνάμα full ευχαριστημένος που περιγράφονται με μαθηματική ακρίβεια η προσωπικότητα και οι υπηρεσίες της Άννας, ώστε δεν χρειάζεται να επεκταθώ περαιτέρω. Να κάνω μία παρένθεση για να πω ότι το δισυπόστατο στεναχωρημένος/ευχαριστημένος επιβεβαιώνει τις συναισθηματικές αντιθέσεις του ζωδίου μου, ξέρει αυτή στην οποία απευθύνομαι… Κλείνει η παρένθεση. Δεύτερον, που μπορεί να μπει και πρώτο, ένα μεγάλο respect στη Νικόλ που μου την πρότεινε, με ιδιαίτερα κολακευτικά λόγια και ήταν για άλλη μία φορά to the point στις επιλογές της!
Δυστυχώς θα απογοητεύσω τους φίλους/συναγωνιστές που περιμένουν να ακούσουν λεπτομέρειες που θα περιλαμβάνουν βυζιά, κώλους, πίπες, στάσεις, κλπ όπως έχω κάνει, με δυσκολία βέβαια, σε άλλες μου κριτικές στο παρελθόν - η αλήθεια είναι ότι πιέζομαι ιδιαίτερα να γράφω σε αυτό το στυλ και για ιδιαίτερες στιγμές αλλά αντιλαμβάνομαι ότι το συγκεκριμένο topic είναι για ανταλλαγή εμπειριών που βοηθάει τα μέλη στις επιλογές τους και αποτρέπει, όσο το δυνατόν, από δυσάρεστες καταστάσεις. Στη συγκεκριμένη περίπτωση θα ζητήσω προκαταβολικά συγγνώμη από όλους αλλά δεν μπορώ να φτηνύνω τη συνάντηση που είχα με ένα ιδιαίτερα εκλεπτυσμένο άτομο όπως η Άννα με τις συνήθεις περιγραφές. Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι η Άννα δημιούργησε μια καινούργια κατηγορία, GFE Advanced θα την χαρακτήριζα και εάν της φερθείτε με ευγένεια και καλούς τρόπους θα σας το ανταποδώσει στο maximum!
Άννα εις το επανιδείν,
υπογραφή Can!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, THV, ntinosspa14 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2020
Αν αυτό λέγεται κριτική για σέρβις ιερόδουλη, τότε η κριτική για αγαπουληδες πως είναι;
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Μία άλλη άποψη όμως είναι ότι το γραπτό έχει διάθεση αναφοράς και όχι αμιγώς κριτικής.
Ήτοι , θέλει να αναφέρει την δυναμική των υπηρεσιών μέσω στοιχείων του χαρακτήρα της ,

(αρκετά σημαντικά σημεία για να βγάλει συμπεράσματα ο καθένας)

τον βαθμό προθυμίας και όχι λεπτομέρειες οι οποίες άλλωστε ποικίλουν ανάλογα με τον
κάθε πελάτη και την χημεία που δημιουργείται.

Τέλος , ο συντάκτης του , διαβάζω πως αιτιολογεί ιδιαιτέρως εμπεριστατωμένα τον λόγο για τον οποίο δεν προχωρά σε ‘’συνταρακτικές’’ , ίσως άχρηστες , λεπτομέρειες.

Πάραυτα , πιθανολογώ για να μην επαναλαμβάνεται , παραπέμπει σε άλλη κριτική που εμπεριέχονται αυτές δίνοντας παράλληλα την δική του απόχρωση.

Νομίζω λοιπόν , αξίζει !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2