Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 10 10
Call-Girls 24305
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφεντικο μας εχεις τρελλανει ειμαστε σε ηλικια που θελει προσοχη στα καρδιακα. Που στο διαολο τις ξετρυπωνεις ολες τις ανωμαλες? Εχεις ματι σε παραδεχομαι. Αυτο που ειχε πλακα ηταν που μου λεει η Νικολ στο τηλεφωνο , προσεξε την σε παρακαλω γιατι ειναι αβγαλτη. Αν ειναι ολες οι αβγαλτες σαν και αυτην φερτε και αλλες. Αννα μετριο προσωπο , σωμα φωτια και λαβρα , βυζι διαρι στητο , κοιλια πλακα , ποδια γυμνασμενα , κωλος ποιημα να περπαταει να τον βλεπεις να κουνιεται και να τραβας μαλακια. Οταν της γαμουσα την κωλοτρυπιδα βρισκομουνα στον παραδεισο. Στημενος ο κωλος της ειναι απιστευτος και η κωλοτρυπιδα της σκετη μαγεια. Οποιος τον δει θα με θυμηθει. Πιπα φοβερη με συνεχομενα deepthroat , θελει λεει να παιρνει στον αντρα ασταματητη πιπα να τον βλεπει πως καυλωνει , γιατι ετσι νομιζει οτι τον εξουσιαζει. 3 ανωμαλες σε μια μερα πρεπει να παιξω κανα τζοκερ παλι γιατι ειχα σταματησει. Μετα την πιπα ερχεται σε χαιδευει και σου λεει διαφορα στο αυτι ενω σε παροτρυνει να της παιζεις το μουνι της που ειναι μουσκεμα. Θελω να με γαμησεις δυνατα , θελω να με πονεσεις να μου το βαλεις βαθεια και τετοια. Δεν αντεχεις την παιρνεις την στηνεις και την σφυροκοπας κωλο μουνι αλυπητα. Κραταγα την κωλαρα της απο τα καπουλια της εσκυβε τελειως την πλατη της και τουρλωνε τον κωλο της μιλαμε ειχα παραμιλησει. Αλλη εχουνε φετιχ με τα ποδια , τα βυζια κλπ εγω εκτος το pse , bdsm , αρρωσταινω με τους κωλους αχλαδι. Θα την ξαναπαρω γιατι ειναι υποτακτικη , ανωμαλη και για την μαγικη της κωλαρα την οποια στηνει μαγικα και δινει απλοχερα κωλοτρυπιδι. Τι να την κανεις τετοια κωλαρα αν δεν δινεις κωλοτρυπα , γαμωτο μου! Το κοριτσακι το λυπαμαι δεν ξερει τι κανει οταν γαμιεται ειναι αβγαλτο! Αυτες οι μικρες σε ηλικια η καινουργια γενια ειναι ολες ανωμαλες και εχουνε μεσα τους την πουτανια στο γαμησι δεν εξηγειται διαφορετικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pokahontas, xontrosee, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2020
Δυναμική αναφορά !!! Super !
18 Σεπτεμβρίου, 2020
Κωνσταντινε σε ευχαριστω, κανω οτι το δυνατον καλυτερο να ενημερωσω ολους τους συναγωνιστες για να αποφευγουν τις φολες.
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Σωστός ! Αυτό , κατά την γνώμη μου , είναι και το βασικό στοιχείο που χρειάζεται ο καθένας !
24 Σεπτεμβρίου, 2020
Τελικα πηρες κωλο η οχι; ετσι οπως το λες στο τελος δεν καταλαβαμε
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4