Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Call-Girls 5192
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την ειχα κεντρίσει πριν ακομα ερθουν οι κριτικες.Τουμπανακι λεω μου λενε στο κεντρο εξαιρετικη επιλογη και την κλεινω.Ερχεται με το που την βλεπω δεν μου κανε κλικ μαλλια κατσαρα προχειρα ενα μακρυ φορεμα που εκρυβε τα κιλα της.Παει στο μπανιο καθεται κανα 10λεπτο στελνω στο γραφειο δεν μαρεσει και καθεται και πολυ ωρα στο μπανιο σιγη ιχθυος.Βγαινει με διχτυωτα τα οποια ασφικτυουσαν πανω της φιλια πεταχτα κανα 2 αγαρμπο σωμα στηθος μεγαλο πεσμενο λιγο κοιλια που δεν μαρεσε λεω κατσε να δουμε μηπως εχει καλο σερβις.Πιπα με χερι επαιρνε κατι λαγνες ματιες 69 μετριο ανεβαινει απο πανω συνηθισμενος σε ελαφρυτερα κορμια ενιωσα το βαρος.Την γυρναω ντογκι μολις αρχιζω το εντονο σφυροκοπημα εκανε σαν να την σφαζω δυσανασχετουσε της λεω να σηκωθει να αλλαξουμε σταση και μου λεει νευριασμενα "what do you want"? Και μαρχιζει πιπα στην καρεκλα οπου και τελειωσα στο στηθος της.Μετα προθυμοποιηθηκε να παμε μαζι για μπανιο πλυθηκαμε μαζι ειχε μεινει κανα τεταρτο της το πα μου λεει δεν κοιταω ρολοι αλλα τι να το κανεις το παιχνιδι ειχε χαθει.Μετα αρχισε να με ρωτα τι δουλεια κανω αν ειμαι ελευθερος και γιατι και ποσο μακρια μενω απτο χοτελ.Μαλλον ψαχνει να δεσει τον γαιδαρο της.Το βραδυ στελνω στο γραφειο πολυ μετρια συναντηση μουγκα στην στρουγκα παλι.Γραφω οτι εζησα προσωπικα δεν εχω σκοπο να "θαψω" την κοπελια και το γραφειο και ολοι εδω ξερουν τοσο καιρο ποιος ειμαι και τι γραφω.Μετα απο λιγες μερες πηρα ενα αστερι που θα ναι η επομενη μου κριτικη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, TOMCRUISE, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2020
Πες τα σύντροφε....
14 Σεπτεμβρίου, 2020
Μούγκα το γραφείο!
Σωστός
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2