Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ραντεβού σε ξενοδοχειο του κέντρου, συνεννόηση με γραφείο όπως πάντα άψογη. Στα του αγώνα...

Η κοπέλα έχει πολύ ωραίο κορμι. Μόλις την αντικρύζω σκέφτομαι καλά θα περάσουμε. Παρόλα αυτά η συνέχεια με διεψευσε και θα εξηγηθώ.

H εμπειρία ήταν σαν να πήγαινα σε studio. Ξεκινάμε τον πρώτο γύρο. Αρχίζει την πίπα. Δεν περναει ένα λεπτο και μου φορα προφυλακτικό. Συνεχίζει την πίπα, δεν περνα ένα λεπτό και σταματάει. Ρωτάει πως θέλω να το κάνουμε? Σκέφτομαι κάτσε να δω που θα το πάει. Τις λέω πως θέλω και αλλάζουμε στάση. Δεν περνάει ένα λεπτό, λέει να αλλάξουμε. Τις λέω συνέχισε λίγο ακόμη και μου λέει οτι δεν μπορεί. Την ψιλιάστικα την δουλειά. Αλλάζουμε στάση. Ώπερ και ηρθε μετά απο 2 λεπτά η πρώτη κατάθεση.

Μπαινει για ντους και μετά ακολουθώ εγώ. Ενώ κάνω ντους ακούω κάτι ήχους απο youtube, tik tok.. Ούτε που κατάλαβα. Τι στο διαολο, σκέφτομαι? Βγαίνει έξω και την βλέπω να χαζεύει στο κινητό. Αράζω και παω να πιάσω την κουβέντα λίγο. Εν τω μεταξυ δεν έχουν περάσει 15 λεπτά και όπως μιλάμε κανει πως ντύνεται. Όπα, λέω δεύτερο γύρο δεν έχει? Δεν έχουμε πολύ χρόνο λέει, 20 λεπτά απομένουν. Δεν σχολιάζω το γεγονός οτι έχουμε 40 λεπτά ακόμη. Λέω να πάρψ το γραφείο ή όχι? Δε γαμιέται ας κάνω και την δεύτερη κατάθεση μην πάνε τσάμπα τα λεφτά μου. Παίδες, ο δεύτερος γύρος καμία διαφορά με τον πρώτο.

Αισθάνθηκα στο τέλος οτι νοικιασα μία τρύπα να βάλω το πουλί μου μέσα. Δεν θα ξαναπάρω. Ίσως ήταν η μέρα, ίσως δεν έιχαμε καλή χημεία. Ελπίζω αλλοι να έχουν καλύτερη εμπειρία απο μένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
225
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cimis cimopoulos, GALLAS, hornyasfuck και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2020
επρεπε να παρεις ναστα χανει λιγο σε μεφανιση στο συνολο
αλλα σε ανταμοιβει στο σερβις με το παραπανω
14 Σεπτεμβρίου, 2020
Ναι!.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2