Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 16 10
Call-Girls 29114
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τελευταία μέρα στο σπίτι μου (μετακόμισα, συγχαρητήρια είπατε? Ευχαριστώ :) ) και κοίταζα να πετύχω την Arina καθώς όλες οι κοπέλες και ο Άγγελος στο τηλέφωνο μου έλεγαν να την δοκιμάσω. ΟΚ λοιπόν.... μια ώρα Αρίνα να κάνω το αποχαιρετιστήριο σεξ στο παλιό μου σπίτι.

Έρχεται σπίτι μου. Πρόσωπο "ρώσικο". Ματάρες, χαριτωμένη, φυσικό ξανθό μαλλί που έφτανε σχεδόν ως τον κώλο. Πολύ ευχάριστη, μου ζήτησε λίγο νερό της είπα όχι και γέλαγε Σπασίκλας της φέρνω νερό, ελληνικά μιλάει καλά! Φορούσα ένα κοντομάνικο και ένα σορτσάκι. Με βάζει να κάτσω στον καναπέ, ξεκινά μία πίπα κατευθείαν. Βαθειά, δυνατή, ακούραστη. Πάμε στο υπνοδωμάτιο, ξεκινάει το σεξ.

Τι έχω να αναφέρω:

1. Κορμάρα με τατουάζ που δε φαίνονται!
2. Όταν άρχισα να της χτυπάω το κωλαράκι στα πλάγια άρχισε να υγραίνεται. Μετά που της πιάνω τα μαλλιά κοτσίδα και τα τραβάω τρελάθηκε, όταν τα άφησα μου πιάνει τα χέρια να της τα πιάσω πάλι. Θέλει βία.
3. Γουστάρει φιλιά στο στόμα και αγκαλιές αλλά με το άγριο καυλώνει.
4. Τα πήρε στο πρόσωπο με ευχαρίστηση, της λέρωσα και τα μαλλιά αλλά είπε "αφού καύλωσα έτσι καλά μου έκανες".
5. Είχε πιει λίγο κρασί πριν έρθει. Δε με πείραξε, απλά το αναφέρω. Σε εμένα σε καλό βγήκε καθώς είχε φουλ όρεξη.

Ιδρώνει τη φανέλα, που λέτε και εσείς εδώ και παράλληλα την ενδιαφέρει να ικανοποιηθείς, στο τέλος είχε το άγχος αν πέρασα καλά και αν μου άρεσε Έρωτας

Σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω αφού είναι μόνιμη Ελλάδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
IvanTheGreat
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
5.682
Πόντοι:
24.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, THV, djantonis666 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού