Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 17 10
Call-Girls 24798
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αναλογιζόμενος για την κριτική που θα ανεβάσω για τη συνάντηση μου με τη Μόνικα πραγματικά δεν ξέρω τι να γράψω που δεν έχει ειπωθεί αλλά και που να μπορεί να μεταδώσει την συγκεκριμένη εμπειρία. Μόνο όσοι την έχουν συναντήσει μπορούν να καταλάβουν για τι πράγμα μιλάω. Και ναι, ισχύει ότι από την πρώτη στιγμή που βλέπεις αυτό το σώμα – τούμπανο, σου γυρίζουν τα μάτια σαν τα «φρουτάκια» στον κουλοχέρη, οι φωτογραφίες είναι ακριβέστατες για το τι θα δείτε. Και ναι στο σεξ μαζί της βλέπεις τον Χριστό φαντάρο και δεν υπερβάλω καθόλου, πίπα για όσκαρ, γλυψίματα, φτυσίματα, μπινελίκια, γαμήσι σε ότι στάση σου έρθει ή της έρθει στο μυαλό, ακόμα και Κολιάτσου! Και ναι η διάθεσή της από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό είναι αυτή του επαγγελματία που σέβεται τη δουλεία του και τον πελάτη. Αλλά σε αυτό που από τους συναγωνιστές δεν δόθηκε ιδιαίτερο βάρος είναι το πρόσωπό της αφενός και αφετέρου το γενικότερο στήσιμό της το οποίο θα το χαρακτήριζα γενικά upper class - η περίπτωση να σε συνοδεύει σε κάποια έξοδο σίγουρα θα προκαλέσει πολλές εξαρθρώσεις αυχένων. Το πρόσωπό της μου άρεσε πάρα πολύ και μου θύμισε την Παμ Γκρίερ από τη ταινία Τζάκι Μπράουν του Ταραντίνο αλλά στο πολύ πιο όμορφο ενώ έχει ένα καταπληκτικό και ζεστό χαμόγελο! Α, και κάτι που ξέχασα για τους feet lovers, όπως εγώ, they are absolutely perfect! Όσοι δεν την έχετε συναντήσει χάνετε, οι υπόλοιποι, όπως και εγώ, είμαι σίγουρος ότι θα την ξαναδείτε.
ΥΓ. Τους θερμούς μου χαιρετισμούς στα κορίτσια του γραφείου των οποίων η ευγένεια και οι γλυκιές φωνές μου εξάπτουν την περιέργεια…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, mancunian1986 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού