Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου εκανα διακοπες στο χωριο μου και τα εξοδα ηταν πολυ λιγοτερα, γυριζοντας, αποφασισα να δω την Ελενα μιας και περισσεψαν (αν μπορουμε να το πουμε αυτο στις μερες μας) λεφτα. Το ραντεβου ετυχε να γινει την μερα που το συγκεκριμενο γραφειο εκλεινε 1 χρονο !!!
Ηρθε η ωρα για το ραντεβου και το συνηθισμενο για εμενα αγχος της 1ης γνωριμιας με οποιαδιποτε γυναικα, εκανε φτερο στο διλεπτο. Αφου εριξε μια γρηγορη ματια στο σαλονι, με ειδε λιγο μαγκομενο... της εξηγησα, χαμογελαει και λεει, θα στο διωξω εγω το αγχος:) Βγαζει το φορεμα της και με αρχιζει στα φιλια παντου, ηρεμισα.... εσωρουχα δεν... το κορμι της αδυνατο, στιλ πασαρελας, πολυ ομορφο αλλα οχι ο αγαπημενος μου γυναικειος σωματοτυπος, σε οσους αρεσει αυτο το στιλ θα βρουν το τελειο σωμα. Το προσωπο της ομορφο , καστανοξανθα μαλια λιγο πιο κατω απο τους ωμους και γκριζογαλανα ματια με.... σεξι γυαλιαΈρωτας
Στο ζουμι τωρα.... στο σεξ ειναι κολαση Προσκύνημα παιχνιδια με την γλωσσα πολυ διεγερτικα.... μα παρα πολυ... χτυπησε ευαισθητη χορδη!!! οχι μονο στο εργαλιο , αλλα και αρκετα εξω απο την ΑΟΖ του εργαλιου :) (οχι πισο... δεν με ενδιαφερει εκει) και σε κοιτα στα ματια. Το στοματικο της με αφησε αρκετα ικανοποιημενο. μετα... δεν προλαβαινα να παρω ανασα, το ζει η κοπελα!!! Δεν την περιμενα τοσο δυναμη στο κρεβατι, με αφησε αφωνο. Για ενα μισαωρο περιπου να μην σταματαει ΚΑΘΟΛΟΥ , και αν δεν αλλαζα εγω θεση σε μερικες ομολογουμενως κουραστικες στασεις για την γυναικα , δεν ξερω αν θα ελεγε και τιποτα... Το τελος με στοματικο οπου στην αρχη ηταν στα γονατα και εγω ξαπλα, ξαφνου σηκωνει το αριστερο ποδι της και το στηριζει στο τοιχο πανω απο το κεφαλαρι του κρεβατιου, μεγαλο ανοιγμα και οχι τοσο βολικα για το κοριτσι... αρπαζει το χερι μου και το βαζει στο μουνι της να παιζω, και ολα αυτα χωρις να τον εχει βγαλει απο το στομα της Προσκύνημα
μεχρι που ηρθε το τελος στα στηθια της.
Καθησαμε κανα 5λεπτο στο κρεβατι με κουβεντουλα και αφου δεν σηκωνοταν για μπανιο, της λεω να παει πρωτη.... μου κανει... περιμενω εσενα να παμε μαζι για μπανιο!! ( με κερδισε αυτο) παιξαμε λιγο....
Μετα σαλονι.... της βαζω ενα αναψυκτικο που ηθελε και χαζευε γυμνη την δισκοθηκη μου κ αυτη. ακουει χορευτικα μαζι με κατι αλλο που μ ειπε... οκ λεω , αλλα δεν εχω εγω απο αυτα! μμμμμ κανει... πεφτει το ματι της σε.. βααλεεε NEVERMORE. Ναι! να βαλω κατι αλλο γιατι ειναι πολυ βαρη για εσενα αυτο;; οχι οχι!! βαλε.... και εβαλα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΝαι!
Στο δια ταυτα τωρα.... αξιζει τα λευτα της;;; ειναι ακριβουλα , και με αλλες συνθικες δεν πιστευω οτι θα την διαλεγα... αλλα ναι!! αξιζει 100%

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 03, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
10.035
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, spipis71, AlexGold και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2020
Ρε φίλε μου όταν λες αδύνατη εννοείς ποιο αδύνατη από Σαντρα? Γιατί η Σαντρα είναι κοκαλιαρα!
04 Σεπτεμβρίου, 2020
η ΣΑΝΤΡΑ ειναι πιο αδυνατη..... οπως ειναι στης φωτο ειναι η κοπελα, μια χαρα ειναι!! απλα εγω θελω 3-4 κιλα πιο πολυ... λιγο κωλο, λιγο μπουτια... να εχει χερουλια που λεμε Χαμόγελο
04 Σεπτεμβρίου, 2020
Πραγματικά πολύ άσχημος ο τίτλος στα ξένα. Χάθηκαν τα Ελληνικά!!!!
04 Σεπτεμβρίου, 2020
.....είπε ο φίλος μας που κ αυτός γράφει το όνομα του στα Αγγλικά....
05 Σεπτεμβρίου, 2020
Δεν είναι Αγγλικά. Λατινικά είναι και δεν είναι το ίδιο με τον τίτλο.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5